Kas ten grojo? - Neatpažintos dainos čia

kur dainuoja pati pradzia: uuuu you wanna touch my lalala(tai merga pasako situos zodziusuuu my ding ding dong … Gal zinote kas atlieka sita daina?

Dainos priedainis: bom bom bom{situos taip greitai dainuoja} I said veo{bet jau man taip atrodo} VEO{fone choras}… Ta prasme daina kai popsas. Sokiuose leido kazkada… Ja dainuoja vaikinas (is balso duociau 20-22 metus) su tokiu radijo stociu vedejo balsu Šypsena Nu tikrai kas esat girdeje ta daina zinosit. Tikrai labai istrigo ir labai zjbs daina Cha chaDekui is anksto Mirkt Alus

Taigi jau klausei sito Juokiasi Nekaltas

Gunther - Ding Ding Song. :>

uh geraz;]

…kokia daina kur per Bara 2 kai liudnos akimirkos paleidzia “…I cann`t fly…”

Lamb - Gabriel. :}

Tikrai ne ta daina - per daug siuolaikiska ŠypsenaTuriu omenyje dar senesnius laikus…

P**dec, nu polnyj p**dec… Nekaltas Baisu

The Shorts - “Comment ca va” NekaltasGabalas tai tikrai “tas”, o dėl atlikėjo negarantuoju Cha cha

Jessica Jay - Cassablanka

gali ir del atlikejo garantuoti Cha cha tikrai tas

Na, man irgi taip atrodo Nekaltas Tik aš nerandu prancūziškai-angliško varianto (tikrojo Cha cha), o prancūziškai-vokiškas, kurį turiu, yra ne “tas” Cha cha

dekuj jei nemeluoji Šypsena

Kur jau čia pameluos, kai vien šitoj temoj mažiausiai 3 kartus apie tai kalbėta Juokiasi

Vat butent…gaila, kad nepasiskaito zhmones Laimingas juk dabar Baras labai aktualus visiems ir labai dazhnas ieshko shios dainos…

Na as dar radau viena pavadinima: Un Monde Ailleurs - Comme ci, comme ca bet niekaip man tos dainos neparsiuncia LiūdnasGal kas nors is jusu ka nors turit? Nekaltas

Gal kas zino kaip vadinas dajna kur dajnuojama “Pis pis pis pis pis pis so gogo and im so sorry…so gogo so gogo…”? Laimingas

kokia grazia daina girdejau… Liūdnas kaip vadinas? dainuoja taip: all of my life where have you been… plasau liabaj… Drovus asiu… Bučkis mmm…

Aš manau, kad čia yra Lenny Kravitz, o dainą patikslinsiu, jei rasiu Mirkt Cha cha"Again" vadinasi, va Laimingas