Kas ten grojo? Neatpažintos dainos čia. II dalis.

Ar taip sunku paskaityt pora zinuciu i virsu?

Norėčiau sužinoti koks dainos pavadinimas, man atrodo atlieka Gytis paškevičius, o priedainis prasideda: “prašau lietaus mane užjausk…” O gal kas nors turite šią dainą ir galėtumėt man atsiųst?.. Būčiau labai dėkinga… Šypsena

Cia yra daina Sergio Mendes - Magalena Šypsena

Anksčiau, kai rodydavo "10 of the best EMA performances" per MTV, ten grojo mergina (manau kad mergina. ji su didelia balta kepure) su bugnais ir bahuras su gitara. Stilius - man atrodo kad rokas…

sveiki,prireike pagalbos. Lygtai pet shop boys dainuoja tokia labai sena daina,bet koks jos tikslus pavadinimas?? Užsispyręs :“tell me why,dont you try,not to break your heart,and make your life hard…” gal kas tiksliai zino ja??

Panasu i Pet Shop Boys - So Hard

swejki, norejau suzinoti kokia dajna skamba per Laimos sokolado reklama.

tai tikrai ji! aciu!! Apkabinimas

kokia dajna kaip dajnuoja:
this is not milano(vardina ir kt miestus)
ir ant galo sako:
this is ibiza…

aciu is anksto…

kokia dajna kaip dajnuoja:
this is not milano(vardina ir kt miestus)
ir ant galo sako:
this is ibiza…

aciu is anksto…

This is not Majamy, this is not Bangkok, this is not Milano, this is not New York Šypsena.

Sander Kleinenberg-This is Sensation

Teko pora kart girdeti klubuose sita daina, zodziu tikrai nepasakysiu, bet dainuoja mergina(kita versija vaikinai dainavo), tokiu lyg truputi indisku balsu, priedainis mzdg " Eaaa… Bumbumbeaa ", greitas ritmas. aciu

Gavau i maila lb faina Galaxy daina.Rami tokia,tokia ,na net nezinau kaip daugiau aprasyti…Bet niekaip negaliu albumo surasti.Ir persiust is mailo i bite nelabai mokeciau,kad galetumet paklausyti.Labas

jantra na cia yra albumu pavadinimai gal per juos susirasi Šypsena
http://www.last.fm/music/Galaxy/+albums</A

gal kas turite daina I.Murav’eva tikslaus pavadinimo as nezinau,bet dainuoja rusiskai priedainis, skamba mazdau taip:pazvani,mne pazvani?

sveiki bukit zmones pasakykit kas ten per daina groja
http://depositfiles.com/en/files/445223 cia is power reklamos isirasiau daznai jai girdziu klube bet nzn pavadinimo Nustebęs

hi Labas bukit geri padekit…ta dajna dajnuoja vyrishkos lyties atstovas…priedainis Love’s flying to the mooning “back” if you’ll be if you’ll be my babe…to zodzio kuris kabutese tixliai nznau…

Savage Garden - To the moon and back

sios dainos ir yra pavadinimas Pozvoni mne , pozvoni…
is k/f KARNAVALAS

Lbj lbj lbj aciu! Šypsena

Dainuoja vyras manau tokiu plonu balsu "relax! Take it easy" ta easy tai mazdaug taip yyyyzzzyyy… Speju koks dj