kas šventėje?

Darėnas, nu kažin Cha cha silke imt nebent visiškai pliką, su kokiu 1.8 varikliu, be stiprintuvų ir t.t. Žodžiu kur nėra kam sugest, nes jei tik biški mandresnė kokia, viskas ten nuo amžiaus jau pavargę būna ir amžinai kasnors neveikia arba veikia netaip kaip turėtų.

nu mano tevas kaij po silkes i primera persedo, tai sako skirtumas kaip su jachta vazinejau seniau, o daba su pripuciama sliubke. Cha cha

aina nx siandien 6-a ryto KVYYYY KVYYYYY KVYY KVYYYYYYYY mol duok morka. Apsvaigęs toks mielkas pacukas, o triuksmo nuo jo jmj Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tai man po silkės persėdus į bmw e46 irgi atrodė, kad pas bmw pagaliai vietoj amortikų Cha cha su silke plaukdavau sau, linguodavau į šonus, priekis kildavo kai gazą paspausdavau. Bet per kelis mėnesius pripratau prie to bmw ir visos kitos pasidarė nesmagios, nes siūbuoja, liūliuoja Cha cha Va dar e34 turėjau beveik metus laiko. Vat tokio tvarkingo tai tikrai vėl norėčiau Taip labiau patiko nei silkė

Nesugalvoju, kodėl gali norėti 1.8 karbo tuščios silkės. Ta prasme ji nieko neturi. Nors ne, turi - gale balkį Cha cha

Nu tai norėt tam, kad važiuot ir negest Cha cha nes ten nėra kam sugest. Bulką tokią turiu, t.y. visiškai pliką, tai turiu virš dviejų metų, o sukišta tik ~50e į ją. 10e kai nupirkau ir 40e prieš TA sukišau dabar. Keičiau antgalius, gale salenblokus, kalades pasikeičiau ir granatų gumas. TA be trūkumų Apkabinimas Cha cha

o ko reikia mašinai? variklis traukia, faros šviečia, stabdžiai stabdo, vairas vairuoja. ko dar? radijos? ir?

Man reikia saugumo sistemu, reikia awd. Naujos auto reikia. Man baisu butu vaziuoti su auto, kur ju saugumas is praeito tukstantmecio ir dar seima vezti Nekaltas

ALIAU Cha cha , ubagas tau dekoja už audi pora postų žemiau - t.y. žada iš esp gabentis ant traliuko Cha cha

Bet šitie lieti ratai neėjo ant tokios silkės, čia ratai nuo Audi 90 atrodo.

vyriausias,apgavai ubaga,turetum zagset dbr Cha cha

helix,sakai silke bus didesne mišraine avarijos atveju nei koks V Golf ? Šypsena

Nu perskaiciau posta, svarbu ant tos membranos kazkokios karteryje ir to salniko markerio balto zymiu nerastu, tai gal dar issivartysiu Ufff

vyriausias, o iš kur tu žinai, kad ta auto saugi, jei po 40 kkm ji susidėvi iki metalo laužo lygio? rm nežinau. pažiūrėk ką rodo daužymo testai ir parašyk.

Cia kas per auto?

Kuri auto cia taip susidevi ? Juokiasi

prasideda- mne nado vypet koffe, priniat vannu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Gaila, kad tuoj kilsiu su airBaltic, nebus interneto, tai visai idomi diskusija nusimato Cha cha

Nebijai su airbalticu, kodel taip pigiai, gi nesaugu

o jeigu dar Algerdas pamatys kad vyriausias aBgavo 300 postu kaip nieko