Kas siandien varot i katedra kasio ziuret

neatejau nes atsirado kur kitur ziuret. ;> su kedutem. ;D nors gerai kad nejau. ;> butu masine depresija uzpuolus. ;/////

Vakar ziurejau su draugelokom pas save namie… Cha cha Visai linxma buvo Laimingas Šypsena Taip Piktas

o kas šiandien į Katedros aikštę? Kietasaš tai Taip su kompanija.

mastau ,mastau… vakar jau pabuvau tai siandien reikia daugiau kompany surinkti ,o jeigu ne tai ciuju varysiu pas drauge namo ziet Cha cha

che, jei cia jau apie krepsiasvydi snekat, tai as ir sio sporto tematka noreciau uzduot klausima… kaip regavot i vakaryksti rezultata… As grizau i Lietuva kai jau ryngtynes buvo pasibaigusios, tai labai prisijuokiau is visokiu Lietuviu reakciju pradedant susiraukusiu muitininku ir baigiant alytaus rajono kaimieciais… Labai man knieti papasakot apie alytiskiu kolukieciu reakcija: kolukietis numeris vienas: nu, tu ir durnas! kodel man galva praskelei? Kolukietis nr. 2: nu, tai *bliamba*, kad macijauskas tiraskio nepataike! vat… taigi kaip reagavot jus ir kaip ketinat reaguot i sios dienos rezultatus, gal irgi savo biciuliams buteliais skaldysit galvas po netaikliu metimu?

nea nevarau, ir per telika bus gerai Šypsena

Buvau šiandien (t.y. vakar jau Cha cha) ir žiūrėjau Taip Nekaltas Nežinau

ash buvau, spyna