kas pries gerima pasisakykit!

kartais tai visai nieko

As nepries,bet tik tada kai zmones jaucia saika.Ir siaip kartas nuo karto visai yra neblogai atsipalaiduoti,nuimti stresaJuokiasi

em…na nesu taip jau visishkai pries gerima Ne juk pasilinksmint reikia Laimingas o kaip buna shventes kokios tai isvis…

Ash tai pries gerima Pavargęs, nes pats geriu, buna taip kad visa savaite galima gert buna taip kad ir isvis visa menesi negeri Nežinau, tai va pamatai negerdamas tik koks gyvenimas grazus istikro Mirkt

As pries pieno kokteilius Cha cha
Uzsigime blaivininkai ar tik is idejos pastariesiems prijauciat Cha cha

[quote]darys20 rašė:
tai va as pasisakau o jus!Taip
[/quote]

pasisakau pries…Kietas

hm… tamstele turbut busi koks nors anomalinis senis, kurio organizmui skysciu nereik? ash vienareikshmishkai pasisakau uzh gerima - va pats per diena isgeriu ne viena litra arbatos. ir dar pasisakau uzh tai, kad zmones, nesugebantys aiskiai suformuluoti minties, paskui nesishakotu, kai ish ju tyciojamasi Cha cha

tik per sventes prisigeria patalogishka fantazijos stygiu turintys zmones. protingiem nereikia ieskoti progu Cha cha

oj sian man sunku… tai as pasisakau pries… o ryt nezinau kaip bus :stuck_out_tongue_winking_eye:

va uzsiplikiau dar 1 Kava arbatos ir naxalishkai nepalaikau tu, kurie "priesh" skysciu vartojima Juokiasi

pries wisiska nusigerima kiekviena diena Nekaltas Piktas Kanda

man vienodai kas kiek geria. pati geriu tik tada, kai tikrai yra proga ir stengiuos nepasigertGirtas

Esu pries besaiki alokholio vartojima.

As grieztai pries, ir mane gali laikyti Valanciaus gerbeja ar pan.,bet man tai nerupi, nes esu tvirtai pries tai nusistaciusi. o negeriantis zmogus, dar nereiskia, kad nuobodus, nes nebutina gerti, kad pasilinksminti. O kuriems tik alkoholis padeda linksmintis, vadinasi, labai gaila, bet jie tikroveje nuobodus zmonesLiežuvis