... kas pakelia ranka ant kito tam ja nukirsti !!!!

visu pirma… zodiz p i s k yra labai negrazus… ir jis vartojiams tik neprastaburniu Veee visu antra cierkos neimanoma tai daryti nes mazuti ji ne tam skirta Girtas Cha cha visu trecia… nemanau kad atsigausi… Nekaltas nes hmm… pabandyk tu pirmas ir paziuresim ka jautiai Pavargęs

ok sorry ne vaikinai kazkokie … jo lochai Cha cha Nekaltas aij… juos net gyvuliais nepavadintum… nes gyvunai taip nesielge Veee

nemanau akd ish vis galima musti moteri… ir tai nesvarbu kokia ji yra ir apskritai nieko negalima dauzyti… zmones ishmokite myleti !!! Žliumbia Širdis

ash esu sveika Cha cha jei tau kazkas negerai su galva tu ja ir dauzyk i siena Veee

o jeigu tau kas taip ???

man viskas gerai Nekaltas o tau ar viskas tvarkoj ?

O Tu pabandyk tam n.u.o.p.i.s.a.i tą pasakyt Pavargęs Manau, jam praverstų susitikt su keletu sau lygių vaikinukų Juokiasi

kai zmogui pritruksta zodziu jis imasi veiksmu.

cia kazkas panasaus kaip ir su modeline kauno mafija Apakęs nu runkeliai kas cia darosi Pavargęs

gera mintis…

zmones neturedami ka veikti ir kuria tas visokias mafijas… Nekaltas tipo jie labai jau kruti va galintis pagrasinti galintis padaryti bet ka… bet va jie nesupranta kad jie yra shiuksles !!! Kanda labai labai gaila tokiu zmoniu Blogai

o pas mane finke visuomet kisenej…ir jei ka as tik dzyyrkst per gelkle Cha cha

nu nemanau kad labai daug zudiku sedi b+

kas tave muša? Pavargęs

pritariu… Taip Apkabinimaspaciai valentino diena buvo nei siokia nei tokia…kai mano drauga sumuse…man koja per uzpuolima luzo… kazkaip nelinksma Ne Nežinau,kai dabar paaugliai is savo kumsciu bando pragyvent Piktas Kanda Kanda Kanda

tu nesveikas Nekaltas

nedaug… bet sedi… Nekaltas ir nzn ar bangoj … ar ne… bet paciam gyvenime tai daug ju sedi… Žliumbia

ne mane cia musa… ne mane… Nekaltas ash kalbu apskritai apie tokius zmones kurie drista kelti ranka pries kitus… ar ne ranka koja… ar siaip fiziskai zeidzia zmogu… man siaip skaudu matyti kitus kurie kencia nuo zmoniu kaip mafijos visokios ir kitos nesamones… Liūdnasash nesuprantu jus ka manot kad gyvenat labai jau geram pasauly… tiesiog utopija ??? Apakęs nera jokiu blogu zmoniu kurie skaldo galvas ir plesia ??? nesuprantu … Nekaltas

baisu Nežinauuzjauciu Gėlėtikiuosi greit pasveiksit… Apkabinimas norisi but paciai stipriausiai ir ishvalyt pasauly kaip nors… Drovusna gal kada kai ishsimokslinsiu iki pacio galo … parodysiu tiems banditams Kanda Veee Piktas

silpnesnius reikia skriausti, kitaip jie rampa kretinais ir po to kaziolina viska tiems stipresniems kurie ju neskriaudzhia, kitaip sakant: lox - eto sudba