KAS KLAUSOTE MUZONO KAD NET STIKLAI BARSHKA!!!

jo as ir megstu taj daryti…bet tik akj megstamas muzonas groja.bet jei kajmynaj tajp padaro su sawo slyksciu muzonu taj galima iskart sokt pro langa!!!

kai nieko namie nera- beveik visada uzsileidziu visa garsa kiek tik eina ( 2 koloneles po 100W (8 omu) su stiprintuvu + kompas) Šypsena

Pas mane wisa laika kaimynai atlekia ir rekia…Cha cha
Bet man px…wistiek mano muzika garsiai

Vasara stiklai ne tik braska, bet ir isbraska Kietas.

ir cia tawo manymu daug?
pas mane Kenwood stovi pajungtas prie teliko ir kompo… vienos kolnkes galingumas 160W (RMS) Liežuvis jei PMPO tei isvis 1600W Cha cha vat ir dar ketinu pasistatyt Surroundines kolonkes po 140 W…

dažnai klausau, bet tėvams liūdniausia būna, kai pasiskolinu elektrinę iš draugo ir ant viso garso ką nors groju, tada ne tik langai, bet ir sienos dreba… Nekaltas Alus Tūsas

kolkas dar nesprogo… siaip kai as su ausinem klausau tai ta pati kitam kambary systra net girdi normalei…

Na ka atlekia kaimynai, parekia tam kartui pritildau muzika, po 5 min vel tokiu paciu garsu uzsileidziuCha chaCha cha

klausau kai gera daina buna Tūsas

MUZIKA valdo dabar taip klausou gera daina Cha cha

na pas mane prozektoriu nera bet turiu stipriakus ir tarkim net ir dabar as muzona uzsileidus,kaimynams tai labai nepatinka,ateina net skustis,as toliau kaip leidziu muzika taip ir leisiu,nes man ant tu kaimynu nusi…

Nu langaj nebarshka,bet megstu garsiaj pasilejsti muzika Taip

tikrai taip ! Šypsena labai megstu garsia ir gera muzika, ateina ir kaimynai sksutis, nes kolonkes pakankamai dideles, kad neleistu jiem miegoti, o man tai didziulis malonumas Šypsena VOLUME UP Gerai

nu pas mane stovi JBL koncertines kolonkes nu ir ka? stiprekas technics stovi filtrai. viena karta bandziau kiek valyt tai langas isduzo tai po to plastikini idejo. a kalonkes kazkyr apie rms 1000w

Aš tai dažniausiai klausau muzono per ausines…Tik iškart nepagalvokite, kad jau čia nieko įdomaus. Ausines leidžiu per kompą. Kompo kalonėles padarau iki maksimumo, tada dar įsijungiu kokį pleyer’į ir jo garsą iki galo. Nuo kompo yra laidas į muzikinį centrą, kuris irgi nemažai traukia - iki maksimumo. Na o kadangi dar ir per ausines garsas reguliuojasi… NekaltasNekaltasNekaltas

"Just joking"

Jei rimtai tai prie muzikinio centro prijungiu ausines, kurių garsas irgi reguliuojasi. Ausines iki maksimumo, o magą - iki pusės nes jei padarai daugiau tai ausinės neperneša. Patikėkit būną garsu…Ir stiklai dreba…nuo mano šokinėjimo…BaisuNekaltas

ŽliumbiaTiek prirašiau ir niekas neskaitoŽliumbia

Muzono ta ir yra ypatybe kad kuo garsiau klausai tuo didesni efekta jis sutteikia taipogi pasitenkinima.
Super dalykas kalausau garsiai darnai kai duoda net kitas namas girdi Šypsena

Niu ash megstu muzona garsiai paklausyt Taip Girtas
Bet tai "DISKONAIS" nevadinu Ne

na kai nuosawam name gywenu tai kaimynams nera reikalo skustis Šypsena BET kitas reikalas yra wasara kai as wisa sawo aparatura issinesu i garaza kieme ir wot tada paleidziu full volume, kadangi kolonkes wisa wasara isbuna garaze, tai kaimynai galima sakyt isklauso wisa mano CD kolekcija Cha cha o kai buna man gera nuotaika tai ir kokia 23-24val nakties paleidziu "lopsine" Cha chaCha cha dejau ant kaimynu…

aš negaliu klausykis muzikos, tai nebent per ausines… Nekaltas