Kas kiek laiko keiciat savo mobiluji telefona?

Aciu tikrai, kad atsakinejat, tikrai labai idomu nesustokit ir toliau rasykitLaimingas

Hmz ilgiausiai turejau savo pirma mobiluji truputi ilgiau kaip metus po to kita pora menesiu, o dabartini jau 6men bet artimiausiu metu zadu keist Mirkt

Retai keičiu ir tikrai neankščiau negu po 1 metų

na as tai keiciu kai atsiranda kokie nors nauji pribumbasai.
turejau me45 buvo be poli ir spalvu tai sugalvojau kad reik pasikeist i m55
o dabar lauxiu kol atsiras normalus video mobiliakai pas mumi Šypsena

keiciu ivairiai, nuo savaites iki 8men gal daugiausiai issilaike. Kai atsiranda kas nors naujo ir gero, tai ir keiciu Taip nu arba atsibosta ir nieko gero neatsiranda, vistiek keiciu Cha cha

Taip

kas metus ar puseŠypsena

kas 6 men kartai tel turiu tik nakciai!Cha cha

buvo laikai kai keisdavau kelis kartus per diena, bet dabar tai karta per 3 menesius

Aciu visiems dalyvavusiems, susidariau nuomone, kad pas reta telefonas isbuna ilgiau negu 8 men.Tūsas

Pirmaji telefona nesiojausi 2.5 metu, labai jis man patiko. Dabartini - jau daugiau kaip 1.5 metu, bet jau noriu keisti. Ne visi kas pora menesiu telefonus keicia.

per pernai metus gal 10 phonu pakeiciau Šypsena cia liga kuria reikt gydytis Šypsena

Vidutiniskai kas 9 men Labas Labas Labas

Na as kadangi visada perku tik naujus tel., tai ir keiciu juos ne taip daznai. Pasibaigus garantijai ir stengiuosi pakeist i nauja. O tie kas keicia kas kelis men., tai tikrai abejoju, kad perka naujus aparatus, nes nusipirkus nauja ir uz keliu men. pardavus, nuostolis butu didziulis…

Seip jei geras ir patinka,. tai ir metus galiu nesiot, ir daugiau bele laikoŠypsenaBet va paskutini jau po men parduot norisiCha cha

Koks tau skirtumas? Zimau, kad kaikurie keicia kas menesi!

As mob. keiciu kai turiu atliekamu pinigu,bet keiciu ne tode kad man reik game’u ar poly o tode kad manau tam tikros funkcijos jau reikalingos,pvz bluetooth,man mob ne zaislas,tode perku tik naujus,su garantija,tik is salonu ir pas mane jie iki metu prabuna

Nesuprantu… pinigu neturit kur det? Nekaltas ar tikrai kaip cia kazkas speja nenaujus telefonus kaip kojines kaitaliojat?

mano 18 menesiu su manim atgyvena pagal sutarti tada sena parduodu uz panasia kaina kiek naujas T2 kainuoja…

as tai pirma telefa turejau apie puse metu. Kai pakeiciau, tai naudojausi apie 2 metus. Ir tik neseniai isigyjau trecia telepona, ir tai tik del to, kad mano senukui smegeneles jau susisuko… (o siaip tai dar buciau nekeitus)… Taip

pirma savo turejau puse metu, pakeiciau i kita, tai jau naudoju daugiau nei 2.5 metu, aisku teko akuma keisti neperseniausiai! Fukciju man pilnai uztenka! Dabar keisiu, kai pasirodys su normaliom foto kamerom ir kitais pribanbasais! Šypsena