Kas kada bus padaryta

Ji buvo prie Garbes stulpo. Nebutina ten buti visa laika.

Evelina_Banga rašė:

Matai, Gyvatuke rase virtualiaja lietuviu kalba, kuri kad ir skiriasi nuo normines, bet Bangoje yra nedraudziama. Pavyzdziui, be lietuvisku rasmenu raso gal 80 procentu visu bangieciu.

vk_ raše:
Faktas, kad GSM klubo moderatoriai šiukšlių neištrina.
Graudu žiūrėti, iki kiek nusigyveno IT klubas, kad jame moderatoriais skiria žmones (geriausius iš geriausiųjų!), nemokančius lietuviškai be klaidų rašyti…
Džiugu, Badai, kad palaikai pasiūlymą dėl teisės autoriams trinti savo temas, nors ir labai painiojiesi savo išvedžiojimuose.

Aš neturiu nieko prieš "virtualiąją" lietuvių kalbą. Tačiau:

  1. niakalbek turėtų rašytis nekalbek,
  2. wat – vat,
  3. istrynu – istrinu.
  4. Ir ką turėtų reikšti ”=]”, “IT klubas ruleZ”?

Aš nieko prieš, kai žmonės skubėdami daro klaidas, tačiau geriausi iš geriausiųjų (ypač norėdami pamokyti kitus) turėtų pirmiausia sau taikyti aukštesnius standartus.

Todel kad ir ant Gedos stulpo triskart prikale Šypsena

Aš prieš TLRKM, nes nebūna TM. Cha chaMirktCha cha
Ir prie Gyvatukės prisikabinau ne dėl kalbos, o dėl to, kad atsibodo (nepatinka) jos komentarų filosofija. Blogai
Evelina_Banga, pasitrumpink savo vardą, o tai vienas vargas, kol surenki. Gal tave vadinti E_B? Arba tiesiog EB? Aš nekaltas

Tiesiog Evelina Šypsena

Kaip tas “visų galų meistrelis” į Bangą tą papuolė ? Apakęs Turbūt iš medžio krisdamas pataikė … Aš nekaltas

Razrucha rašė:
Na kad vk_ yra nesąmoningas, aš jau matau ! ! ! Neduokit jam tos galimybės trinti temas savo ! Padarykit jam išimtį ! Jis ta trinimo galimybe tikrai nemokės naudotis. Ir net pagal paskirtį…
Pasiskaitau aš jo mintis, tai plaukai iš sewbo stojas ! Inkognito kažkoks labai jau nori būti . Tipo apšmeišiu žmogų , o nieks vėliau nesužinos, ką kur rašiau šmeižiau, nes trimsiu viską !

Korekciją reik įjungti temos, o ne trinimą visos temos, kurioje yra ir kitų dalyvių pasisakymai ir mintys !

Kaip tas "visų galų meistrelis" į Bangą tą papuolė ? Turbūt iš medžio krisdamas pataikė …

Labai malonu, kad Razrucha teikėsi pasidalinti savo turtinga asmenine patirtimi. Man tiek “gudrybių” pačiam net į galvą neateitų. Gal dėl to, kad iš medžio iškritau… Cha chaMirkt Tačiau norėčiau atkreipti tavo, Razrucha, dėmesį, kad naudojantis tavo siūloma temos korekcija lygiai taip pat galima beveik viską ištrinti. Ir dar norėčiau tau priminti, kad ir dabar kuo puikiausiai galima ištrinti visas savo žinutes. O dėl inkognito - tai užeik į mano asmeninį puslapį ir rasi bent jau dukart daugiau informacijos nei vidutinio Bangos vartotojo. Tad dėkui, Razrucha, už tavo pastangas, nors jos ir skystokos biškį… Cha chaLiežuvisCha cha

Bučkis

  • labai jau rėžia akį

netikras sniegas tam klipe Nekaltas

xexe