kas jum baisiau: pasenti ar mirti

As noriu pagyventi ir jauna ir sena. Jei jau tiek nusensiu, kad skaudes visa kuna, tikraj nebetempsiu, bet siaip dziaugsiuos gyvenimu, anukais Cha cha ir pan. Mirkt

dezdemona Žvaigždėne tai jaunam mirti kas be ko baisu Nustebęsir neteisinga Nebet žinai būna tokių, kurie sako oj noriu gyvent 100metų, kad kuo ilgiau, kad matyčiau kaip anūkai proanūkiai auga ir t.t o galiausiai suserga ir guli lovoj, tampa visiem našta Nekaltasnu nžn aš tai tikrai bijau sentavės Laimingas

durnesnio padaro uz superbobulyte nesu macius !!! Pavargęso ir be tabu savo banalumu ir absurdishkumu nepralenkiami Baisu

pramuštgalve Žvaigždėir vistiek arba tas arba tas laukia Taip

Pasent baisiau… Jei jau tik gulet gali, tai kam but nasta kitiems? Ne, aciu, geriau jau mirt truputi anksciau.

lojantis_kacius Žvaigždėotai nenori matyt kaip užauga tavo vaikai ???nenori dauk ko patir ???gi 30 metų tai dar jaunas žmogus Nekaltas Laimingasįdomiai…

HuBBa kazkaip atrodo kad visiem nori sawo nuomone ikist… Bet ne vopros… Man niekada seneliai nebuwo nasta o patikek jei seni…manau ir as nebucew. Tu ir pasakaj… Nekaltas !!!kiek daug senu zmoniu ir begioja ir panasej… Liežuvis

Dėl “Be tabų” pritariu Taip Baisu,bet visvien nenorėčiau mirt anksčiau laiko,kiek reikės tiek gyvensiu,kaip ten bebūtu… Nekaltas

shock Žvaigždėnu va jai pasisekė kad ji vaikšto, supranta kur vaikšto Cha chair šiaip turi gyvybingumo Taipbet tu pažiūrėk kiek žmonių iš jos šaiposi Laimingasir visa be tabu laida atrodo kaip pasišaipymas iš seno žmogaus Nustebęs

Dabar net nezhinau, ar noriu turet tu vaiku… Ir ka gi patirsiu po trisdeshimties metu, ko negalechiau patirt per trisdeshimt?

shalimara Žvaigždėnenoriu įkišt nuomonės Laimingastik įdomu kaip kas mano Laimingasnu blyn senas senam nelygu Neseni žmonės tikrai nebėgioja Cha chakur tu matei 90metį lakstantį ??? Laimingasvyresni tai jio, gerai kai tokių yra Taipir dėl to kad našta. būtum tikrai tu būtum našta, jei taau reiktų priežiūros 24val per parą, o nesileistum vežama į senelių namus, nes niekas ten neori, nu čia kaip kokį vaiką į internatą atiduot Nustebęs

mirti

lojantis_kacius Žvaigždėnu tai tada išvis ar turi kažkokių tikslų siekių norų ??? Nekaltas

skylute Žvaigždėnesakyk, yra ir kam rūpi Taipnes yra tiesiog pagarba tam žmoguj, giminystė ir t.t. ir rūpintumeisi ir tavim gal atsirtastų, kas rūpintųsi Taipbet vistiek būtum tik našta Veeeaha, geriau gerai nugyvent ir vsio Laimingas

man yra baisiau pasenti

Nebesvaik… Pirma jei jau idomu kas ka mano, nebutina keisti jo nuomones… Jei tu nematej tai nereiskia kad kiti nemate. Yra tam tikri gyvenimo budo zurnalai, zinios ir panasiai kur rodo dar ne tokiu zmoniu…taigi brangut LiežuvisTai pz seneliai gali visa diena zhet televizoriu, padedi maisto salimais, kelis kartus i diena nuvedi i wc arba padedi puoduka i vsio. Anukai aplanko, dziaugsmas… Bet zinoma jei pats senelis nebenori gyvent tai ce nera ko kalbet, bet jei nori jokia ce nasta… Nekaltas

ir tas ir anas baisu Pavargęs bet pasent baisiau… Baisu

Taip turiu. Tipo tik vaikai gali but gyvenimo tixlas? ApakęsNesamone. O be to - kam prie visokiu tikslu ir noru prisirakint lenciugais? Tada dazhniausiai nebematoma aplink mus esanchiu dalyku, kurie neretai buna dar nuostabesni.

gerl_e Žvaigždėnu jio aišku kad beprasmiška Nustebęsgeriau gal nereik taip Neo be tabu rimtai nesamonė Laimingas