kas jas pisa?

O as is savo prizmes manau, kad taip vadinama apykaita svarbiausia. Realiai nuo 20m svoris 75-80kg prie 185cm. Visa gyvenima norejosi priaugt svorio, edu viska padret, alu mucinu su visom pristafkem prie jo, alkanas negulu miegot, daznai einu naktim kokiu banduku su pienu palest, bent kelis kart i savaite. Nieko sunkaus nedirbu, nesportuoju…40m ant nosies, svorio priaugt nepavyko, bet dabar jau ir nenoriu tos mases…

kirmeles zarnose nesioji Juokiasi

Wialnias Gerai Juokiasi

Dar ir genai turbut, visi praktiskai giminei “degtukai”… Ir esk ka nori kiek nori, px

Kupe patikek…labai retai genai, apykaita ir t.t. isveza kad nenutuktum…pas mane visi dviraciai…o as turbut isunytas Juokiasi Iki 30 px viskas ir visaip…kaip vilkas, para needi…po to nakti bulves, kotletai ir t.t. O po to…sotus gyvenimas, ramus…pusryciai, pietus vakariene po nosim pakista…aliukas, lovyte ir pzdc Cha cha vejuosi kybarga JuokiasiSitas @@@@@@@ karantinas mane damus…saldytuvo vyriai jau sudilo Juokiasi

Suomis irgi kaij stora boba- jis nekaltas Juokiasi

Storas tai kai boba Drovus bet kaltas Cha cha tikrai zinau kas kaltas… Lansbergis !!! Juokiasi

norit galit pas mane su kybargu i stovykla atvaryt ba su salyga- kad be zajavu Juokiasiper menesi abu busit po 80kg MAXDrovus Linksmybės Valio Valio Valio

Aha blia…matai ka jis sugalvojo…sublogsiu dar… NežinauP.s. jeigu iki pavasario normalaus dagyvensiu…viskas bus kitaip…atsiras kruvis ir t.t. vel gal absinormalizuos…iki lengvo virsvorio Cha cha

as daugiausia 86 sveriau bet tai darbe su tinginiais tryniausi, pagal juju poniatkes net per mirkciojancia zalia per pereja nesolidu kiek greiciau paeit Juokiasivisokias bandeles ir ragelius is statoilo tempdavom kas nueidavo dienos pietus kavinej- cia atskira tema. tiesa po to jau i vieta susiradom, kad vezdavo, kad vaiksciot nereiktu Juokiasirajoncike vel- alus pilstomas uz dyka Juokiasi desimtimis litru is zalivuchos nesem kasdien kol draugelio ■■■■■■ ten dirbo Juokiasinu ir pychas- tie kiaules priepoliai pastovus, kai suedi visa saldytuva grizes Juokiasidb 70kg 41m 180cm kai primetu- bleeeed kai tada *pimp…*ovai buvo Ufffman visos salygos ir db taip- bet baisu net pagalvot Juokiasilabai svarbu dar nesitusint su tais praglotais Taip Ne

Suomi, as taip svajojau, kad su amzium, tarkim nuo 30m ar su seimyniniu gyvenimu prades augt svoris…bet jau 39m niekas nesikeicia. Seima, vaikai ramus gyvenimas nuo 27m prasidejo… Lekstes visada tuscias palieku (negaliu palikt, tuo labiau jei poto i siukliadeze keliaus), dar visada ir vaiku nepabaigtukus damusineju (per jega), nes tie kaip ir zmona, butinai turi lygt maisto lekstej-as negaliu maisto ismest Cha chaGal reikejo sportuot, bet valios neturejau, o dabar tuo labiau-jauciu, kad vis didesnis tinginys darausi…bet ant sauso irgi ten susitrauksi dar daugiau sportuodamas, o ryt ten kombikorma nenusiteikes ŠypsenaPraejusi vasara-atostogu rezimas: i.talpix.lt/oyRrj.jpg

Nu maladec tada Gerai gal dar nesubrendai Juokiasi

taigi net Moteris buna, kurios eda ir nestoreja Cha cha

Pikciau, aiskinames kas xia per huynia Cha cha, nes sako esi daug-storesi…as su tuo nesutinku… P.S. Suomi, atsirade sviesiu plauku jau apie artejancia senatve pranesa…bet gal persokau viena etapa Cha cha

genai nu, man irgi stori dedes kaip suomis visada dulkino smegenis, kad sulauksi mano metu va tada tai pamatysi Cha cha kaip laikos ~70kg taip laikos, visai praktiska

kupe, aš iki 40m. ir pagaliukas buvau, tada nusprendžiau mest rūkyt. Per metus +11kg. Po to dar keli. Dabar apie 76 laikosi NekaltasValgyt išmokau Cha chaTaigi, neskubėk dar su išvadom Mirkt

Naujas trendas, kas zino Dominykas Niuniava vs Kuvalda Maslobojevas ?

Yozas, na gal gal…bet as nerukau (niekada to ir nedariau), teoriskai galiu dar numest pradejes rukyti Cha cha. O jei rimtai, paziurejus i gimines vyrus, lazinciausi, kad to greiciausiai nebus…

Sekasi jumi…tik tyliai girkites Cha chaO tai busit seni stori diedai kaip suomis Cha chaDar 9 metai liko Juokiasi

Suomis, bet as aciuchalsia kai pradejau daugmaz normaliai maitintis, ir be jokio fanatizmo ir saves ribojimu. tiesiog eliminavau visokius dienos pietus ir pusfabrikacius is iki. o paskui viskas pa nakatnoi labai greit. ir ciuju px cia visokie genai, rukymai ir judejimai. as kai be dvizuchos, man svoris linkes dar kristi.