Kas geriau Xbox ar PS2?

ZALGIRIS VS Rytas Paksas VS Adamkus Cha cha

Na apzvalgoj tik pamatytum kas tai per geimas. Nesiulau vadovautis autoriaus nuomone, siulau kreipt demesi tik i vardijamus faktus.

Žalgiris vs. Rytas galima priskirt prie Kauno vs. Vilniaus… Cha cha

Anglishkai skaityti nemoku o rusiskai neradau.

Ash esu konsoliu priesas.Cia paprasciausiai mano isitikinimai.Bet jeigu tektu rinktis imciau xbox.Nes daugiau zaidimu isleidziama xbox ir pc(pvz stalker).Kokybe geresne.O seip ateityje galvoju gal ir apie konsole =]

Na šeip geimų bendrai, tau daugiau ant PS2 nei ant xb išleidžiama Nekaltas O dėl žaidimų faktų, jų gali būti nors begalybė, bet jei žaidimas man nekelia susižavėjimo aš jo ir nežaisiu Liežuvis

xbox gerai ps2 geriau, o pc geriausia.

Siaip visi populiariausi zaidimu apzvalgininkai (IGN, Gamespot) dave Final Fantasy X (apie X-2 nesneku) geresnius ivertinimus nei Fable. Nezinau is kur istrauket, kad Fable - geriausias visu laiku kritiku pripazintas RPG. O kad PS2 - vaiku console yra visiska nesamone. Gamecube yra vaiku console, nes 90% zaidimu vaikiski.

Na gamecube 90%, ps2 70%, xbox 50%, pc 30% sudaro vaikiski geimai. O jei kalbam apie M reitinga tai konsoliu situacija isvis tragiska. Del fable, matyt skonio reikalas, bet faktas kad savo galimybem jis lenkia visus ligsiolinius rpg. O saitu “kritikai” ir warcraft3 skyre auksciausius balus, nors jis toli grazu nebuvo tobulas. Vienzo i tuos subjektyvius reitingus nekreipciau demesio. Geriau pasikliaut savo ziniom ir surinkta info.

Ir kokiomis gi galimybemis Fable lenkia visus iki siol isleistus rpg?

Taigi… skonio reikalas. Man WarCraft III LABAI patiko, o dauguma cia kritikavo ji vien del to kad jis buvo vienas is pirmuju strateginiu zaidimu sukurtas 3D grafika, vietoj visu pripazintos (bet pasenusios) 2D grafikos. O siaip kiekviename didesniame zaidimu kritiku puslapyje galima pasiskaityt ir zmoniu atsiliepimus. Jie, toli grazu, nesiskiria nuo kritiku. IGN Fable dave 9.3, o zmoniu vidutinksas ivertinimas - 9.2. IGN Final Fantasy X dave 9.5, o zmones - 9.3. Velgi, skirtumas minimalus, ir as nesakau, kad Fable yra blogas zaidimas, bet drasiai vadinti “Geriausiu RPG” nedrysciau. “Geriausiu RPG ant XboX” - taip.

Jo teisybė Liežuvis Bet kad xb 50%, o Ps2 70% vaikai =aid= tai nesutinku. Parosyk man sait1 iš kur info traukiai, ar čia ir vėl tavo “išmislas” ?

Daug XboX savininku perka ta console vien del sporto zaidimu. O ypac Madden 2005. As pazinojau kelis amerikonus kurie turi tik XboX ir tezaidzia si zaidima. Tokie zmones dazniausiai buna vyresni (tarkim 18+).

Sycorax, ign norint parasyt ivertinima ir komentara reik prisiregint uz saibas. Tad skaitytoju balsu sk. buna per mazas norint padaryt isvada. Beja, reik lygint minusus ir pliusus paciame straipsnyje. Zinok bent as labai retai sutinku su autoriais.

Statistika gal ir nera tiksli, gerai jos nepamenu. Ja radau buvusiam gamesdomain tarp naujienu.

Krc nebeišvedžiok nesąmonių. Jau tiek įrodymų gavai, kad tas tavo xb geimas ne geriausias, bet tu vistiek savo… Krc…

Patikek, ir Gamespot ir IGN turi pakankamai prisiregistravusiu zmoniu. Be to, jei pinigus moket reik, didesnis shansas, jog rasantys ir vertinantys zmones yra rimtesni, ir vertina zaidima rimtai. Jei kiekvienam balsa duok, tai prisiveis tokiu XboX fanboy vertinimu kaip “Visi XBOX geimai rulez, duodu ir sitam 10” ir “PS2 sux, ir Final Fantasy X sux, duodu 1”. Ir atvirksciai.

whahaha, ko jus kreipiat i tuos debiliskus postus natrix, jis gal kompleksa kazkoki turi, jam butinai reikia priestaraut! Cha cha

Jo Cha cha mane nervina tokie, kai gauna laviną įrodymų, bet vistiek kažką bando išvedžioti … Cha cha

O koks jusu nuomone geriausias Xbx zaidimas su masinu lenktynem, raliais ir pan…?