Kas geriau Tele2 Pildyk,extra as Labas??Ka man pirkti?

Gerai “labas” , tik ziauriai uz-p-i-s-a, kad pacioj bitej wapinant, uzluzineja rysis pastoviai…

Aisku kad pilyk!!! Jai visi su tele 2 sedi tai kam tau vienai i kita tinkla pereit kad moket didelius tarifus?

šiaip siuličiau nusipirkt visas tris :v, ir nereiks galvos sukti Blogai

aš pvz visada buvau labas ir man labai patiko, kol VISI ligi vieno draugai netapo Tele du vartotojais, ir tiesiog pasidare brangoka, tad nusipirkau PILDYK. Apsimoka. Man per mėnesį užtenka pildytyis labai mažai, nes gaunu premija kokius 22lt reguliariai. Taigi… Bet kalbant apie dvasios reikalus, jaučiuos išdavikė, na, dėl l-a-b-a-s. Nekaltas

Pildyk pigiausia. Ryli ryli.

ezy pirk…

zhezhis rulez!

Pildyk visada sale Kietas

pildyk gaaidis…vagia is sask… Piktasezhas rulyt!:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

be abejo, geraiusia pirkti EZI Mirkt Šypsena

L-a-b-a-s geriausia. tokiu akciju padaro, kad selsti is dziaugsmo. Va daba kaip tik viena tokiaprasidejo. Paziurek cia [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/426460.46 3.1-=(643396004](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/426460.463.1-=(643396004)

Labas jega!!!leidzia nemokamus sms siuntinet Šypsena

Tele2 nes gauni už kiekvieną atsilieptą minutę po 10ct.

EZY pirk. Vienareiksmiskai. :] ir tau ir man gerai butu. susirasynetume :]

ypac kai po valanda vienam skambuciui prabazarini tai pasipildo normalei… Cha cha valanda prie valandos ir ziek jau solidi saskaita iseina… Flirtas Niam niam