Kas geriau? [Portable audio]

imsiu gi koki MD pleyri, man nereik 1Gb, tu su vidine atmintim didele kaina…zodziu imsiu apie ~300-400Lt ish sonycentro arba ogminos arba elektromarkto, aisq Pavargęs

na, abejoju ar naujas, geras MD LT kainuoja iki 500Lt Nežinaupvz. as uz savo mokejau 1200+ Lt

o jei be Hi-MD? Šypsena tai rasciau man rodos tada… Nekaltas

Šypsena Muzikos turiu daug, apie 3000gabalu, tarp ju dainos nuo 3min iki 2h, ivairus albumai, dj setai, live koncertai ir daug jazzo…ANYWAYZ Juokiasi Apsisprest visada apsisprendziu, o noreciau pats nesiotis apie kokius penkis albumus ar kazkur tiek. ti noriu mazo daigto, tai pagalvojau kad nepagailesiu kokiu +100Lt [prie CD/mp3 playrio kainos] ir nusipirksiu toki ta maza MD kur su MD tais kur ten apie i viena apie pora valandu, ar tais viena su puse… Nekaltas Girtas suveliau… Rytoj keliauju i SONY centra, ELEKTROMARKTa ir OGMINA Šypsena Zjbs kelione

Sparxxx, as manau, kad MD reikia pirkti tiem, kas turi daug CD, o ne dainu. As ju turiu, bet negaliu labai daug klausyti namie, tad tenka muzika pasiimti su savim, taigi isimetu i MD ir garsas tikrai GeraiBet mp3, kuris JAU yra suspaustas formatas, perkeliant i MD dar karta suspaudziamas. Na, negali sakyti, kad garsas buna blogas, bet… ziurek i viska logiskai. p.s. man atrodo, kad naujos kartos hi-md pigesni uz paprastus md.

MrFroid as daugiau nei puse dienos praleidziu ne namuose, lankau muzikos mokykla ir siaip be muzikos negaliu gyvent, taip kad klausau kur tik galiu, tad manau kad md man bus tikrai geras dalykas, nes mazas ir daug telpa hi-md, bet problemele dbr tame kad MD grotuvu perejus OGMINA BMS megapoli ir ELEKTROMARKTa ir TOPO centra radau Penkis Šypsena visi sony, keli uz ~500-600lt o likusieji afigenai plonuteliai ir krututeliai uz ~1200Lt Šypsena tiek skirt negaliu… Nežinau galvoju apie flashkeju arba ishvis nzn ka, beje MMC/SD grotuvu neradau ne vieno! ciuju pirksiu CD/mp3 Nežinau dideli aparata ir geras ausines Šypsena esu nusiziurejes ten vienas tokias sony nedidukes…studio monitor Šypsenanu bet visvien nenoriu to griozdishko aparato Nežinau Nežinau o gal vis delto taip nieko ir nepirkt… [retorinis klausiams] [siuo metu turiu sony audio cd pleyri, kuris yra nesudauzomas ir duoda puikios kokybes garsa…skaito net kompaktus kuriu kituose neskaito Apakęs cia nezinau kame bajris]

as pats 10 metu (nuo 92) vis pasvaigdavau apie MD. nezinau… kazkaip nieko kito man niekada nereikejo… tai kai atsirado pinigu, nusipirkau tai, ko man is tiesu reikejo… Nekaltas

mrfroid dekui uz info,tikrai idomi.beje tikrai mp3 rasant i md dar karta kompresina?tipo kazkoks spaudimo algoritmas integruotas?o seip kas del kainos tai… nemaza.ne disku,pacio grotuvo

atsiradus progai dar nuleksiu iki Sony centro prie zalio tilto, ten tirkai yra maciau ir ne vienias…