kas geriau? nokia 2650 ar nokia 3200?

skonio reikalas, galų gale

o uz kiek gy siulo parduot ta telefona? Juokiasi

ACiD_BuRN wisdel to neemiau Šypsena

*FiLa_DeL_Fia* pati paklausk Drovus Laimingas beja… pas mano mama buwo paciente prancuze wardu Fatima Cha cha geras, ane?

bet gi tas tawo nokia 2650 dar visaj naujas!!!ar nea? Nekaltasash va pati turiu nokia 3200,taj liabaj kietas dajkciukas… Mirkt

nu kazin su kuo lyginant jis kietas?? palygink su mano p800 paziuresim kuris kietesnis Kietas

ziurint ar tau daug funkciju reikia , jei funkciju reikia daugiau, tai nokia 3200 geresne ir jei gyveni Vilniuj, Kaune tai per EGDE spartu interneta turesi, o jei funkciju maziau reikia imk nokia 2650, as tai tavo vietoje rinkciaus 3200.

as juk jo nepirkau… turiu sawo ir tyliu Šypsena tik siajp paklausiau ka bangietukaij mano…

tai bangieciai mano kad 3200… ar keisi?

a koki turi ??

mano sese turi 3200. labai geras tel. as pati tai nenoreciau 2650 Taip

Tai gerai Gerai

taj gal tu pati nzn tosz kaijnosz todel ir man nesakaj Cha cha oj bl uzsizvengsiu tuoj Liežuvis o Fatima jega Šypsena

Zinau Liežuvis

mano brytas turi 3200 jis ja patenkintas ir as ja jauciu pirksiu nes liux yr.

As pati turiu 3200 daug geriau manau:yra zibintuvelis,foto kamera,radijasir seip patogiau nei atlenkiamas,be to 2650 jokiu galima sakyt ner navarotu Šypsena

normalius telefonus sudais vadina ir kisa savo p800 lygint galvas persisviekit daugumai zmoniu reikia pagrindiniu telefono funkciju o ne kokiu symbian ir gigabaitu atminties Piktas siaip tai nzn tokia pat dilema man buvo tarp 2650 ir 3200 pasirinkau 3200 ir tuo nesigailiu

O nejaugi tau reikia rinktis butinai 3200 arba 2650? Jei nebenori senojo, juk gali ir kitoki pasirinkti Šypsena Man tai 3200 visai nepatinka. Nera grafikos kokybes, ir siaip atrodo visai nekaip Ne As tai nepatarciau Ne Telefonas