Kas geriau Kate ar Katinas?

as tai rinkciausi graziausia ir meiliausia… Taip

jetus zhmones, labaj dekinga uzh jusu ishsakyta nuomoneŠypsenaDrovus
o zhinot ka…ash jau turiu kachiukaŠypsenaMyliudar tik nuo wakar , bet jau apsiprato…duodasi po namus kaip pasheles…o jau akutes…o kaip su siulu kamuoliuku zaidzia…wa ka tik teko jaunaja tarzane nuo uzhuolaidu nuiimt…reix kaip nors ishauklet…help zhmones padekit…kaip padet ja ishauklet ka galima daryt o ka ne…wa dabar kaip tik man ant keliu ysitaisius ir isiwaizduoja kad mano pirshtai yra grobis,…todel nera labaj lengva rasyti…Girtas

apie kaciu auklejima jau buvo kruva temu-pasieshkok.Bet trumpai:
1.purshkiamas vanduo-visada turek shalia saves gelems skirta purkshtuka arba vandens pistoleta. Kai daro ka nors negerai sakyk Veeeu (arba "ne&quotMirkt ir purkshk i ja.
2. kad nekandziotu ranku-labai efektyvu sprigtas i ausi.
3.Kai jau tikrai labai labai labai blogai ka nors daro (pvz piktai (ne zaisdama) ikanda, trinktelk per snukeli.

siaip visada pasistenk likti "aukshciau" uz ja-gaujos vadu. pvz daznai gaves sprigta kaciukas "shoka i akis" tipo puola tave ir pan, tada trinktelk jam per snuki. Zinoma visa tai turi buti ne ziauriai, bet tvirtai.

Taciau jei katyte daro ka nors kas tavo nuomone yra gerai, tada labai labai labai ja girk, glostyk. Vienzo meilumo turi buti daugiau nei pykcio is tavo puses, tada ji tave myles ir gerbs kaip gaujos vada.

Jei kils kokiu klausimu rashyk man i privata-pas mane kruva kaciu-kuo galesiu tuo padesiu.

Sekmes!!!

labaj tau aciu, jei reix pagalbos paklausiuŠypsena
LaimingasLaimingas

Katytes svelnesnes (buna ir isimciu - mano katine), be to, smarve mazesne, kai nusprendzia zymetis teritorijaTaip

Vistik manau, kad katinas geriau

turėjau irgi tokią dilemą. situacija nulėmė tai, kad turiu katiną. ir dar nei akimirkos nesigailėjau. atvirkščiai - didžiuojuosi būtent tuo, kad turiu katiną. teritorijos nežymi, yra meilus bet kartu ir išdidus bei išmintingas Taip

kate geriaw!

o ka daryti jeigu visi šie būdai nepadeda? pvz.mano kačiukas kuo toliau tuo labiau problematiškesnis darosi dėl kandžiojimosi…aišku priežastis tikriausiai tame ,kad ji man vos vieno menesio padovanojoTaip
jei i ji purški vandeni- jis tik džiaugiasNežinau yra didelis vandens megejasTaip
i sprigtus nereaguoja,jei laikraščiu trinkteli irgiPavargęs
tikras baisybė aštriais dantimisBaisu

jei toks supratimas apie kates, geriau dar peliukus paaugink.

nagus nukapot tokiai kačių laikytojai kaip tavo kaimynė ir kaip tu ruošiesi būti… ne, tau tikrai negalima katės laikyti.

na mano kate irgi kai buvo maza nereagavo i nieka… galeusiai kai uzkniso gavo geraij i kakta ir nuo to laiko ramu Taip net jei ir labaj isherzini nesikandzioja ir nedrasko stipriai, tik pabega Šypsena

gerai ir kate ir katinas…Liežuvis

xex…kate ar katinas…chia jau kiekwienas turi sawo nuomone…dabar dar wienas klausimukasMirkt

[/quote]
Kaip manoti kox wardas keriau katytei, ar Leila ar Kisa…o gal dar kokiu wariantu turit?nes man taj nlbj sekasi katytej warda sugalwot
DrovusLaimingas

beje mano katyte labaj patenkinta…ja rupinasi wisa sheima,wisi ja myli ir priziuri…tad prashychiau jokiu nesamoniu nerashinetVeee

o shiaip zmones didelis thanks uzh pagalbaGirtasBučkisApkabinimas

o kokios veisles tavo katyte?nuo veisles ir isvaizdos ir budo vardas priklausyti turetuŠypsenabent jau as taip manau.o pvz pas mane auga skotu nulepause,ji visa juoda ir jos kaip raganos katino vardas gingemaŠypsenasutrumpintai dzhindzheŠypsena

aisq kad katinas…

katinas. Mirkt

hmz…na ji nera weisline kate, jos kailiukas labaj margas ,sunku nupasakot…juodai baltas-rainas-su ryzhom demelem…niuz bet wistiek neisiwaizduosit…o gal ten ne balta…aj, grazhus kailiukas ir tiekMirktwadinam ja Leila
Cha chaMyliu

as turejau ir kaciu ir katinu.is patirties galiu pasakyt , kad katinai yra meilesni.kates yra labiau savarankiskesnes ir nemegsta kai jas imi ant ranku.mano katinas nesipriesina kai paimi ant ranku.su juo jokiu problemu neturiu.ramus ,meilus,zaismingas.

nu kiek pazistu draugu kurie perka kaciukus… tai ima katinus… nes jie paprasciausiai labaj jau ramoociai yra… o ir dar tokie mieluciai Šypsena