Kas geriau Cioperis ar Britva

kas nori atsipalaidaves vaziut tasda cioper kas extrem vaziuot tas britva kas ir tas ir tas tada klasikas kas nori vaziuot kur kitu moto keliai baigesi tada enduro. kas nori i galva tas jawaCha cha

kornholio rašė:

kas nori atsipalaidaves vaziut tasda cioper kas extrem vaziuot tas britva kas ir tas ir tas tada klasikas kas nori vaziuot kur kitu moto keliai baigesi tada enduro. kas nori i galva tas jawaCha cha

hmm… a kazhkada ir ash ant Jawos vazhinejau… kam i galva, tai nuo zhmogaus priklauso, o ne nuo motociklo…

2 elbusas:
jei nzn ka pirkt tai pirk ka nors kito pvz: krosini ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena
tada neskaudes shirdies kad neturi nei britwos nei chioperio Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Visi protingi patarti del smegenu,del dar kazko,o kas darosi gatvese?tipo kruti sportininkai ant vieno rato varo 200 tarp zmoniu ir mashinu,paskui isiklijuoja i koki medi ir dar pora nekaltu priklijuoja,kur ju protas tada,man atrodo lieka kazkur uz nugaros,o vazioja tik mazai ka mastantis mesos gabalas visishkai neprognozuojantis pasekmiu.

Britva jei nori greitai vazineti ir nieko nematyti,o tik bijoti kad koks katinas neperbegtu per kelia kai vynioji 250km/h tada jau mishios,pas mus nera normaliu keliu saugiam lakstymui su britva,beto zmoniu kultura yra labai nekokia,specialiai maisho ,vietoj to kad duotu kelia.O su ciopu tu jauti kaifa ish daraiwo,jei garazi gamta turi laiko ja grozetis,su ciopu tu neipareigotas lekti akis ishdeges,beto gali keliauti,yra vietos kur susideti daigtus,ar pasisodinti kokia grazia pupa Šypsena.O sheip manau lyginti britva su cioperiu negalima,tai nelyginami dalykai,ir abu turi savo konkrecia paskirti.

Pirk Street’'a tai kazkas tarp cioperio ir britvosAš nekaltas

na tu neteisus…jau kas britva perka…ir taip aisku kaip jis vazines…o su britvom vazineja ivairus zmones…ir firmu savininkai ir t.t

tik britva… ir 6 lentas nusipirk Šypsena

britva grazesne, bet chioperis solidesnis, ir garsas geresnis, as tai uz ciopery Cha cha
dar padangos kokios 275 plocio Cha cha

kamutaxujowata rašė:

britva grazesne, bet chioperis solidesnis, ir garsas geresnis, as tai uz ciopery Cha cha
dar padangos kokios 275 plocio Cha cha

patikek, man britvos garsas daug mielesis…

nu nx…tik uz britvas…iki galoŠypsena

Jau galvojau , kad ši tema bus nunykusi nes sekokai buvau bangoje.
Kamuoja depresija ir darbo problemos.
Ir vis dėlto manau kad istosiu į baikų draugiją ir įsigysiu čioperį .
Nebijau Javtoko likimo nes gyvenimas ir taip nykus.
Grižes iš kalnų visada jausdavau jėgų antpludį.
Reikia vėjo, teigiamų emocijų.

ooooooooooooooooooooo
saunuolis Mirkt
ir kuris gi argumentas buvo pats svariausias jei ne paslaptis ?

GixxeR rašė:

tejpas rašė:

britva, britva… lohai kazhkokie… jei turi nama, mashina nemazha, i kuria galetum susidet visus daiktus vazhiuojant kur ir shiaip visko,tai galima pagalvot apie britvos pirkima… o shiaip tai jas jau vishishki manjakai perka…
O man tai geriausi Enduro baikaiGerai Cha cha

…atsimink, kad ne visi perka britva kaip prabangos objektaAš nekaltas

Tu manai, kad britva prabangos objektas? Jei jau apie prabanga kalbet, tai cioperis tikrai prabangiau atrodo!
bet zinoma, vien del to cioperio nepirksi.
Aplamai man susidares toks vaizdas, kad ant britvu sedi treninginiai, labai reta pamatyt rimtus britvininkus, kurie vaziuoja su visom apsaugom, ir vaziuoja rimtai. Nekiekvienas gali buti extreemu.
Na cioperis kitas reikaslas!

Tau reikia apsispręsti, ar lakstysi kaip akis išdeges ar važiuosi atsipalaidavęs į visas puses dairydamasis ir gamta gėrėdamasis. Žinok kad su britvą į miško keliuka neišsuksi, o jei išsuksi tai ir sėsi ten.
Su čioperiu gali beveik visur pravažiuoti ( na aišku ne kaip su Enduro ), bet PVZ Suzuki Volusia VL800 turi tokias plačias sėdynes, kad sėdisi kaip fotelyje - aišku nepavargsti ir gali važiuoti ilgą laiką gėrėdamasis pakelės vaizdais.
Na aišku tą patį atstumą su britvą gali pralėkti žymiai greičiau ir todėl nepavargsi, bet kad nieko aplink nepamatysi - taip pat aišku.
Kitas dalykas važiavimo technika - paimk užgęsintu varikliu britvą ir čioperi ir pabandyk juos apsukti mažoje stovėjimo aikštelėje - pamatysi kad pas vieną vairas nesisukioja, paskita sukiojasi.
Na apie jų valdymą jau anksčiau esu daug rašęs - nusibodo.

Siaip man irgi arciau sirdies britva… Bet kai pavezhe su coperiu tai irgi visai nieko, kuris dar traukia gerai. Šypsena

Noreciau isiterpti i jusu pokalbi (grazu) si tema yra nediskutuojama
tuo labiau su tokiom mastysenom
o temos kurejui tik viena galiu palinketi:
nusipirk gaidi ir jam knisk prota tokiom temom
jei nezinai ko nori ir neturi kur pinigu deti padek motinai ir tevui

nematau shitoj temoj visai zinuciu

apakai nuo atsakymu tokiu kaip pankusia raso arba goch ar kox ten naujokas ir todel nematai
varksele

ooo pamaciau Šypsena nu ka… nera zodziu Liežuvis