Kas geresni draugai?

Ir vaikinai ir merginos gali buti geri draugai.Tik vat vaikinai draugai man labiau patinka todel kad jiems dazniau galima sakyti tai ka galvoji, nes jie ne taip ima i galva i sirdi ir pan.Del to vaikinams didziulis pliusas.

Tikrai kad merginos…Drovus

Suo yra geriausias zmogaus draugas, niekada neisduos.

Labas

as irgi is patirties sakau ta pati!!!Šypsena

nu cia tai pritariuCha chaTaipTaipTaip

Man abi puses labai geros!Mirkt

hm…na manau kad tikrai geras draugas ar drauge gali but tik viena…tik vienas zmogus kuriuo gali visiskai pasitiketi…su merginom man nesiseka…niekada neturejau geros drauges…bet stai turiu labai gera drauga…ir kartais atrodo kad jis geriau nei mergina…nes ir patarimai visai kitokie…dziaugiuos kad ji turiuLiežuvis …o tik siaip geru draugu tai manau visi turime kruvasCha cha

Man asmenishkai draugai vaikinai geresni,nes merginos dazhniau ishplepa kitiem kazhkaip…Piktas

as manau, kad geras draugas gali buti ir mergina, ir vaikinas…tai nuo lyties nepriklauso Angelas
niu tik su draugem buna pykciu del vaikinu, o su bachurais ne…niu nebent bachuras ne tos orentacijos Cha cha

na man tai irgi geresni draugai veikinai,nes geru draugiu turiu tik gal kokias 4 o vaikinu draugu tai gal kokia 12.nors man ir su merginom ir su vaikinais buna linksmaCha chaTaip

kaip kada… draugės kai tampa priešės kerštingesnės Taip
o šiaip aš turiu maždaug po lygiai abiejų Taip

ziurint kokie tie draugai ar drauges

bent jau man geresni draugai Vyras.Nes jie labiau moka saugoti paslaptis,nuoshirdzhiai pataria,nepavydi kai man pasiseka(tiesiog dzhiaugiasi kartu su manim),niekada negaili komplimentu jei ishties grazhiai atrodau,buna labaj atwiri,jei kas nepatinka tai taip ir pasako,ir aplamai jie…na nbzn…dar daug wardint galechiau…Laimingas

Draugu is vis nera geriausi draugai yra arba brplis arba sese.Nes draugai gali ir isduoti amzinai su jais neisbusi geriausi draugai,o giminyste tai privaloma buti geri santykiai

I wanna rock’n’roll all night! !

Šypsena