Kas gali buti?Nedirba mazda 626...

nieko ir nematysi ziuredamas i komutatoriu ar i kompo deze. itarciau siurbli, arba benzo nebuvima!

Benzo yra Šypsena benzo slanga buvau prie motoro atjunges,tai bliamba spaudimas yra,aptaškė mane kaip katiną tas benzas…

o oro srauto matuokle kodel keista?

Matuokle keista nes senojoje ten viduj tokie ploni laideliai nutruke buvo.Va dar toks dalykas atsitiko,tik ka bandziau uzvest,tai pasukus ilgiau starteri uzsivede,bet tik gazuojant kazkiek dirbo bet taip negraziai lyg cilindras nedirbtu koks ar kokio benzo perpiltu…Po to vel bandziau,tai vel be gyvybes zenklu.

nu liambda nelabai prie ko… liambda shalta nedirba.

po kompu reles? Nekaltas nu nezinau 89 mazdu, bet pas mane ecu stovi po priekine panele ir nera jokiu reliu ten. reliushkos po kapotu. kas pas tave per kuro padavimas? koks ipurshkimas?

Ipurskimas normalus (nu kur 4 purkstukai ant kolektoriaus).Tai va centrines konsoles apacioj po ta didele dezute (manau kompas) yra reles 3 ar 4…Taip,yra dar po kapotu reles gal 3.Ta prasme ar jos daro kokia itaka kuro padavimui?Ar purskimui i cilindrus?

Koks normalus? Mechaninis, mono ,elektroninis ir kt.?

kuro pompos rele, bet ji beveik viska atjungia… ir ECU padrindine rele, bet tada net neuzvestum Mirkt

o purshkima i cilindrus itakoja tik kompas, nes ten du laidai sueina, "nulis" ir pliusas ish kompo. ir tachometro signalas turi itakos…

taigi sako, kad ne mono, multiport (4 purkshtukai). turetu but elektroninis, jei MAFas stovi Mirkt

Viskas tautiečiai Šypsena nuėjo ši mazda dalim…Gaila,bet ką padarysi.Matyt kompui ragas buvo,bet nervas paėmė ir ardyt pradėjau. P.s. pasilieku visgi prie “vokiškos kokybės” Šypsena

Apakęs dar tame kompe ir fazes galetum paieskot Taip , nes turbut , jos nebera todel ir nesiveda Nekaltas seip tai minusas ir pliusas, beje kuri is ju kompas valdo ?? pliusa ar minusa Nekaltas

dujas ismest reikejo Mirkt

O imobilaizerio kartais nera???