Kas dalyvaus varžybose savadarbiais masalais?

Gana kriuksėti Cha cha, paimkit senus žurnalus ir paskaitykit reportažus iš šių varžybų - gaunasi visai linksma, populiari ir įdomi šventė. Gerai Žiūrėkit tai į kaip “lengvą” šventę. Čia jums ne kokios nors muselininkų originalumo varžybos. Cha cha

ne tiek ir daug kalvarijose geru savadarbiu masalu deja paprasciau kitaiska slamsta pardavineti

vadinasi as salati sekmadieni pagavau ant “kitadarbio” masalo Nekaltas- as kaip koks vengras Fazehasas Nekaltas- pasinaudojau kitais Nežinau- ka man dabar daryt ??? Pavargęs- gal atleisit, a Liūdnas- pavaziavo man Pavargęs

a koks skirtumas ant kokio pagavai Nekaltas - juk nevarzybose Nekaltas as isvis nei ant savadarbio nei ant kitadarbio nei ant gamyklinio nepagavau, ka man dabar daryt ??? Pavargęs

jokio skirtumo- cia siaip parasiau, nes neturejau ka daugiau parasyt… Nekaltas Cha cha Juokiasiatsakymas i antra klausima: sikt ir varyt Juokiasi

kas rimtai galvoja apie sias varzybas ir dalyvavima jose, pasirengimo laikotarpiui turbut yra minciu pasigaminti kazka tokio…originalaus ir kibaus. turiu sukures labai nebloga besivartancios blizges modeli Taipant kurios pirma pagauta zuvis - virs kilogramo upetakis, ten kur galvojau, kad ju nera Taipuz gera kaina galeciau parduoti autorines teises, jei ta minti daugiau pavarcius galvoje, kitame etape galetumete pradeti serijine gamyba Juokiasi Juokiasi

tai kodel taip mazai toliau kilograminiu upetakiu pagauni? Šypsena

Nes jam trūksta susikaupimo, kad mintį ilgiau galvoj pavartytų. Cha cha

o kas sake kad mazai pagaunu ??? esme ne tame upetakyje, o tai, kad blizge kibi, jei pagavau upetaki kur ju nera Juokiasidar ant jos sekmingai isretinau tam tvenkiny lydekas. siai dienai jau seniai visi pamirso kaip jos atrodo Juokiasi

va butent - liux renginys Gerai buvau viename, labai patiko Taip tame ir idomumas, parodoma kaip galima gaudyti ne su firminiais mepsais bluefoksais, o su ranku darbo podpolnom blizgem Šypsena nemazai vaiku dalyvavo, tie tai pavare neblogai Apakęs

As pats tik voblerius gaminu, o ar galima su kitu pagamintais dibtiniais masalais zvejot? Gal tada ir reiktu uzlekt prizo pasimt Cha cha

ir dar i varzybas verta vaziuot vien akis paganyti i visokius idomius masalus Taip ko tik neprisigalvoja zmones Apakęs

galima Šypsena va gali plintuso vobleriu dar pasiskolint Nekaltas Cha cha

Nu ble as atomini vobleri konstruoju,nupizdijau nagu lako-gerai dazosi.Jei nervu uzteks-parodysiu kaip veikia.O kuriame prude bus?Nes jei vel tame paciame-tai suds mano vobleriui,sustos simtas bombarduotoju-lydekos arciau nei 30 metru neis,o su voblaru pernei nieks nieko nepagavo. Tuo atveju naudosiu savo super duper sukre:Car Batia.Praejusi karta labai pasitvirtino,tik daug laiko pameciau,kol nustaciau,kad butent tokios reikia.Sukrei panaudotas medicininis zgutas,viela, karolis ir kitoks *****.A rubkai galiu paskolinti ir kitu,tik nezinau kaip jie veiks. Tiesa dar pasiimsiu brydkelnes iki antakiu .Nes praejusi karta suda ka tu pagausi-vietos nebuvo kur uzmesti.

o as senutele Nevskaja kaime radau Apakęs sakau gal i varzybas pasiimt Nekaltas ot butu juoko tautai Cha cha ale pirma su ja reik ismokt gaudyt

super rite Gerai ypac tas garsas kai metima darai, jei dar kokia sena parudijusi - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ir ziuri jau kusi ismete ir keikiesi Juokiasi

o tas garsas kazi lydeku neisbaidys ? Apakęs

Lydekoms patinka šita ritė Liežuvis - lydekas ypač vilioja tas netolygus traukimas, kuris gaunasi vyniojant valą. Tikrai nebaido, mano kaimynas gaudo Nevskaja. Taip

Ne atbaidys, cia kaip blizges pliumtelejimas vandenin - masina lydekas. greiciau atbaidys tavo nora metyti sia rite - pastovus guziu narpliojimas, jei nesi anksciau meciusi. reikalauja gero fizinio pasirengimo bei igudziu Juokiasi

Ne taip sunku kaip gąsdini Cha cha. Bet lengvų masalų nepamėtysi. O juk šiose varžybose perspektyviausi yra savadarbiai… mikroguminukai… Cha cha