Kas čia?

O ką nakčiau reiškia kai yra numeryje 333 ir 777? Cha cha šiandien kaip tik rusiškais numeriais mačiau MB GLE su šita kombinacija Cha cha

Sharai, kad lyg liko kia, vadinasi Kia Genesis, ar jau dingo Kia? Nekaltas

333 nieko nereiskia. o trys simiorkos- fartovyj. Cha cha

dr nu kiek aš pamenu LTSR laikus, tai numeriai iš keturių skaitmenų buvo Nekaltas

ash tai net pamenu tevo ziogo nr. Cha chaD 44-38 LI Juokiasi

Lincai, nu jo 7777 Cha cha pamenu tevo zigulio 90-13. Dar namu tel nr pamenu 44-04-84

Doktors, Hyundai Genesis, ne Kia Šypsena

nu tai aš pamenu 2 paskutinių tėvų žigulių numerius, namų, kelių klasiokų, kaimo tel.nr ot laikai buvo, smegnėlėse kiek info nešiodavom, ne taip kaip dabar Cha cha

Gale AA raides lyg reiske is organu, kad kazkieno masina (mentas, exmentas, prokuratura). Ten kazkokie veikejai buvo bizni isuke-pardavinedavo pwzymejimus, kad fsb darbuotojas, kad vidurine juosta su mirgalkem galetu kamscius aplenkinet. Kaina nejuokinga ir $$$. Ir buvi kas perka. Kai jukos nacionalizavo, daug top menedzeriu i londe pabego, kazkuriam nepatiko londes kamsciai-pradejo dometis, kaip ce mirgalke ant stogo butu galima gaut-anglai buvo soke Šypsena

A1, nu 5 uz kūryba Cha cha gali toliau švabrą stumdyt

Robis, ai koks ten skirtumas, kia quoris, tas pats bbis Cha cha

Sikseris Gerai

daug dar liko pasibaigti? Šypsena

Dabar gausi is savo fanklubo gėlių ir pliušiniu meškuciu dovanu ant stogo Juokiasi

arba česnakiniu apipils Juokiasi Juokiasi Juokiasi O kur tas narcizas česnakinis dingęs iš bangos, aš niko jau nepamenu, ar jis vis dar dalyvauja čia?

Nežinau ar dingo, bet jaučiu skaito. Pats biskuti prisinarcizino, gavo is dalyviu spaudimo ir neatlaike.

Kiek masinu ganai?

Bura, sudeciau tau linkus, bet bijau, kad vistiek nesuprasi rusiskai.

Niekas nesipis keisdamas saliuona idet naujas sponkes jei reikes, isvalyt ar issiurbliuot skyles, sutept sriegius ir tt. Pac yra pac Taip

Kaune tas iš SDG trinasi, dažnai tenka matyti Taip