Kas cia per sriftas? (z)

bet,kas per nesamone.susinervinau. kuo toliau tuo blogiau su banga profilius isdarke,reklamu prikiso,sriftus pakeitineja. siaubas Nežinau

blyn, o as jau galvojau kad cia man akyse liejasi, gal jau apanku po biski, o cia pasirodo sriftas pakeistas… meshlas… Blogai Ignoruoju

lauk reklamaPiktas o sriftas isvis gaidys Blogai

Kaip Jūs galit (drįstat!) reikalauti, kad reklamą išmestų, nors naudojatės nemokama paslauga? Kaip manot, ar elektra, internetas, darbas, serverių atnaujinimas ir tt nekainuoja? Įdugę tie lietuviai gauti viską “už dyką”, blogai gyvenam mat LaimingasO dėl šrifto, tai taip, kalta greitai.lt reklama. Manau, kad greitu laiku bus sutvarkyta.

Kažkaip ta reklama po kol kas nėra taip rėžianti akis ir tikrai netrukdo juk. Tik jei tie šriftai nepatinka, svarbu, kad jie susitvarkytų Laimingas O B+ gyventi iš kažko irgi reikia… Šypsena

as reklamos is vis nematau. as matau senaja banga - zmones, temas, smailus, kuriu daug kaip niekad. Nejau jus nemokat dziaugtis? butina zirzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzz ti ???ar as bangoje vienas, kuris neskaitant visu pakeitimu visad patenkintas banga?

odd, ne vienas, tikrai ne vienas Mirkt

dziugu :}

Lievai Blogai

Nu man tai naujas šriftas netrukdo Nekaltas. Netgi patinka visai Nekaltas.

man naujas sriftas irgi patinka visai Nekaltas

Blyn bent padidintų…

ZJB, nei paieška neveikia, nei puslapis greitai kraunasi, bet POFIG!! dedam reklamą!! eina nx tokie tinklapiai, jau geriau savo bangą paprogramuosim

seducer programuok Cha cha

Pakeistas šriftas gerai, o reklama būkim supratingesni, gal norite mokėti pinigus už accountus? padarysi, kad su accountais nemėtis reklamais. O aš relax žmogus ir man dzin ar jų nėra ar yra. Vietos daug nelabai užima jos.

va va jau ir banga rado kaip pinigu ispesti is reklamos.

cha cha