kas cia pasidare kas antra tema apie santykiu krize (lovoje ar gyvenime)

o kaip vyras be alaus ?

taigi sakoma, jei tau viskas gerai, labai linksma ir malonu, tai, kol nevelu, mesk narkotikus Cha cha

O kas Tau sakė, kad psichika priklauso nuo lytinių santykių?
Man regis lytiniai santykiai priklauso nuo psichikos.

http://images.katalogas.lt/maleidykla/fil24/F-31.pdf

Kažkaip mūsuose lytiniams santykiams suteikta super duper didelė gydymo galia.

O ką? Tu esi nevyras? Pamėgink ir sužinosi.

Juokiasi

nu bet iš kitos pusės, nu tikrai stogas čiuožia, va matau dabar monitoriuj gražų falą vietoj raidžių…Niam niamNiam niamNiam niam

Cia nuo moteriskes priklauso.Viena gyvena metu metus be sex ir nieko jai nesidaro, kitai reikia kasdien. Negi taip sunku susirast ka,kad ir laikinai ?

Nu nu …Apakęs
O kitos taip ir mirsta nepi… Angelas

Ir nemano daug praradusios turbut Cha cha

Manau, kad neilgaiNežinau

Jeigu is vis ka nors mano… Teko dirbti su viena -aite 50-mete… Daugiau nenoriu, nu bet tema ne apie tai…
Visko buna tarpusavy, bet kazkaip laikomes; pasikalbam, pasitaisom (iki kito karto Cha cha) ir gyvenam, kol kas sakau, kad visai neblogai Drovus

Užuojauta tai aiteiGėlė… Jaučiu, už MinedąBaisus baisesnė…

geras jausmasLaimingas
…negi dar nebandes esi?

a vdrug patiks tas malonumas…

nemanau, kad neturejai proguDrovus… nors kartais palengveja vien pasnekejusBe be be

nu kad tris dienas neiškęsčiau tikrai nebuvo. tragiškas tokio vyro gyvenimas turėtų būti- kumštuko oda nušerpetojus, žmona susiskėsti negali Juokiasi

pats tu tragiskas - voratikliais ir samanom apaugesBaisus

oi šiandien buožėn hormonai tranko, ar ne? turbūt jau antrą dieną susilaikot, sudėtinga: pykčio protrūkiai, dilkčiojantis tarpukojis, padidėjus prostata…

Vaikine (ex Pikciausias), apie Mineda esu macius tik keliu min. filmuka cia, Bangoj, bet nuomone uzteko susidaryti, jis ten, Lietuvoj, turbut kaip keiksmazodis? Cha cha Na man tiesiog susidare ispudis, kad tokie ‘Vienisi’ zmones kaip toji -aite, tiesiog gyvena kitu problemomis, t.y. neturi jokiu minciu apie save, savo gyvenima, juk koks jis gali buti griztant nuolat i tuscius namus ir dar nuolat buti be… Cha cha Vienu zodziu viskas aisku, vat ji ir gyveno mumis, o ne savimi Mirkt

Ką padarysi, toks gyvenimas !!! kai sakoma Lietuvių Liaudies patarlėje : iš dainos žodžių neišmesi… Flirtas

tu kelias klases esi baiges? ar ne lietuviu kalba gimtoji?

gyvenymas jega, neverkslenkiteŠypsena