Kas čia ne taip? :D

HondaChief, aš Probe prieš daugiau nei 20 metų vadeliojau Mirkt

shropna, fyg zino. Man ziema reikia kad ir ok butu ir kad 20+ vaziuotu. Cha cha bent trumpam. O vasara aCirinkau kitajoba, tylios, stebetinai gerai sikna laiko, nenurauna lengvai, deržakas kazkoks yra, per lietu turiu fobija, turbūt ir su top1 pasaulYjiE padangom nevaziuociau greiciau 13 Ne

Kas is to gilaus protektoriaus, jei vieni kinieciai nauji uzia, kiti po keliu sezonu mediniai paliko

Tips,su kitaicais reikia kaip su krwa. Atbliovei 2-3sezonus ir durei plikbajoriui uz 50% nauju kainos, tada vel perki naujas Taip

Kitajobų ir neblogai laikančių yra, dalyvavau su vienomis F-Race 200 (tokios aCilupelių lenktynės), visai patiko, kaip sausu paviršiumi važiuoja. Šlapiu netestavau. Pavadinimo nepamenu.

Tips, aš padangų daugiau nei 2 sezonam ir neplanuoju.

Draugs pernai papirko dramblį rclass mersą, ant kurio buvo nauji kiniečiai 19". Dar mersi pardavėjas tikino, kad daug skaitė ir rinkos iš geriausių kinų. Aš pravažiavęs tuo mersu iškart nu nkj koks ūžimas, draugui užimas sakė dar norm, bet kai ant šlapio vasarą apsisukinėjant pasijautė kaip ant ledo… šymet pirko normalias Ufff

Ubagss, va va, apie ką aš ir kalbu. Tas kardinalus skirtumas ant šlapio ir ant sauso vasarą - daugelių minusas. Žiemą, tai px, visada žinai, kad nieko gero. Na, ir dar tas momentas, kurį kažkada minėjau - man visad keistokai atrodo pusplikai M+S vasarą, ant “apynaujo Merso”, ir dar daugiabučių kieme.

as kai isedu i uosvienes masina ajajai sakau nesk 500 Pinigai varau i servyza Cha cha

kurwa siandien stolnykas is dangaus nukrito Juokiasitryniausi baltupkej, stoviu prie zabos Mobilusis kalbu. prieina kazkoks afonautas issivepes, ir laukia kol baigsiu kalbet. geras,- sako i zaba ziuredamas. jou sakau! Juokiasi gal parduodi? as slanga ijunges,- ne, dar paciam reikia. Juokiasi kietas lipdukas sako. Cha cha sakau lipduka nori pirkt? Cha chane, ne lipduka. Cha cha nu ir stumiu dura su juo, o kitas uz 3 metru kai suslikas stepej- issitempes ir i toli kazkur ziuri i visas puses. Juokiasi Užsispyręs primetu- mentai trb. ir toliau stumiu dura, sneku kaij nesveikas, liezuvi kasioju, akis zvairuoju. Juokiasi sako rukai? tai aisku! visa gyvenima bld! Juokiasitai parduodi ar ne? ziuriu stolnyka traukia. Juokiasi mesk i masina. po kiek? graza atvesiu. imete. bet ant tiek syzinau, kad jei ir irasinejo- nieko nepridjavit, psichiskai pasiligojusio kliedesius nebent Cha chanu ir opa bled !!! Špyga Juokiasivaziavau ir isvaziavau Juokiasihier zino, ar rimtai ant tiek acilupe, ar mentai acilupe. o gal rimtai- marsieciai Juokiasi Nekaltas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nežinau kiek matos, bet viens polirOtas ratas, kitas ne dropbox.com/s/r9cuktbikccejyv/20210402_211337.jpg?dl= 0 Atrodo kaip visai kiti ratai Gerai Ai nu, dar ir pabrėžt reik- pilotai 4s Cha cha Linksmybės

Uzmoviau naujus ratus ant “tenterio”. Teko ora isleist, nes pripustai tarp sparno ir stebules per mazas tarpas pralyst. Uzdejau, tada prisipuciau Cha cha

gal durnas klausimas- o ratus imanoma perdazyt nenumontavus? ar kolchozas?

Kalpokus nusiimk, nudazyk teptuku ir vel uzsidek

Tu tai vargu ar perdažysi, bus kaip rafliui su treningais Cha cha bet taip daro Taip ir jei prie kanto nespsi kur giliai pats kraštas- nelabai ir atskirsi, kad kas blogai…

Matet kaip bil dibil prisivazinejo su rs6 Pavargęs

tai as neturiu ir kur tai daryt. bet visad galvojau kaip ratus dazo- negi statai masina ant bonkiu, vezi numontuot, vezi smeliuot, vezi dazyt, vezi montuot ir balansuot, vezi prie masinos ant bonkiu… reiskias galima ir biski paprasciau.

Tipo nenuėmęs nuo auto tiesiai dažyt apkamšius? Cha cha taip tik pacukai daro ir dar su plastdipu Cha cha

Purski per visa ratlanki, per padanga ir tada su skiedikliu su skudureliu nusivalai padanga Cha cha