Kas aplenktu Opel Kadet 2.0i GSi ??

nivjibenas porsas Juokiasi Ar is viso turi toki? Ne

Patikek jis toki tikrai turi Taip ir tave tikrai padarytu ilgesnej distancijoj Cha cha

CRX dohcinis… Nekaltas

As ir nesakau, kad negauciau nuo Porso ant ilgos distancijos, tuo labiau nuo Maserati. Nereikia cia prisigalvoti veju!

Nieko nieko, mano smartas pakrautu malku Juokiasi

Pasvajok Liežuvis

xe xe ant ilgos gautum ir ant trumpos

Mitsubishi Evo VI

belenkas kad ir mano broliukas su triratuku ir dar atbulas lekdamass;]

*bliamba*na tema Kietas… Ka tu cia tuo nori pasakyt kad turi ziauru “Zopely” Juokiasi ? ar kad labai *bliamba*nai lakstai visus darydamas ant sankryzos? Nekaltas

kazkaip tikrai be rysio tema… o db jau iswis dingo ir nesireiskia autorius Šypsena iweskit paieskoj zodi praniux ir paziurekit ka randa… Apakęs Apakęs su rimtu wyru susidurem Šypsena

Ford Focus RS Cha cha

neskaiciau visu tu zinuciu… tai bet mano ubage turetu padaryt ta GSI’na nors da ne sykio nedraginau… bet butu visai nieko sustot kokia diena Laimingas aisq… sneku apie standartus Liežuvis

jo… jau tavo ubage tikrai jau padarys pasvajok bachuras Kietas

Kaip ir minejau priestai tai tema net juoka,kelia,taip pat juoka kelia ir pasiskaicius kaikurios is cia esanciu jusu komentaru,matyt kad tikrai neesate nei dragine nei patys vaziave su GSi 16V Pats tokia turiu (netgi dvi) ir nenoriu cia rasyt ka esu padare ka padaryciau ir t.t. Pats zinau su kuo vazineju ir zinau ka ji gali,o jei cia ir parasysi ka esu padejas,tai po to tokiu zinovu kruva kaip (TypeR) prades nusisnekineti Juokiasi

darbo partija visus aplenke ir galit nesiraut su crx ar kokiom ubagem ar gsi darbo partijai lygiu nera !!! !!!

prie ko chia politika? Šypsena

siandien calibra 2.0 16v padariau… ir siaip… neblogai visai traukia Laimingas

Nepamirsk calibra sunkesne + pas ja kitokia deze,todel jos isibegejimas daug didesnis negu GSi’skes!

tai bet calibra padaryta… abejoju kad labaj didelis traukos skirtumas taro calibros i kadeto Nekaltas