Karštos naujienos iš bebrų upelio

Kame nesamonė?

Tu rašei: važiuoju ieškoti neužšalusių vietų… gal tavo smegeninėj ir buvo mintis apie tokias neužšalusias vietas, kuriose yra upėtakių, bet tu apie tai neparašei…

Todėl aš tau pasiūliau du variantus: padaryti dirbtinį upelį iš organizmuose perdirbto alaus, o jei pastarąjame žvejoti nelabai smagu, pasieškoti natūralaus upelio su 30 cm gylio vietomis, kurios prie didžiausių šalčių neldažnai užšalą. Bet išreiškiau abejonę ar TOKIOSE vietose rasi upėtakių.

Tagi, ne nesamones rašau, o atsakau į nesamoningus klausimus.

Niekas nekaltas, kad Tamsta turite daug darbo ir nespėjate visko gerai apgalvoti parašyti.

nu ash ir sakau,- sportas sveikata…

taigi radau viena tokį upelį gerai žinamos upės intaką. Eina kaip griovys per laukus, bet yra atkarpų ir per mišką. Per šalčius praeitą savaitgalį tai buvo visiškai neužšalęs.
Vietiniai sako ten pagauna gražių upėtakių
mb

nera taip baisu, as irgi vaziuodamas maciau viena neuzsalusi upeli ir dar kita savaitgali zadu pabandyti

Man tai jie visi gražūs Laimingas
Bet tai apie jų dydį tai nieko nesako.Ne
O vietiniais daugiau tikėk, tai iš kalėjimo neišeisi Labas

Žinai iš savo patirties?

Įtariu, kad upėtakiai dabar kūdi kaip silkės. Tokia žiema šalta, nei varlių nei vabalų
mb600

Kazkas is bangieciu yra rases, kad upetakiai ziemai isplaukia i didesnes upes.

kazkaip netikiu tuom Ne esu mates praita ziema atsivijusi nemaza upetaki nedideliame upelyje.

Nu jo ble. Šiltą žiemą tai vien vabalai ir varlės aplink Laimingas

Niekur jie neišplaukia.
Nebent nustipę pasroviui Baisu

I Volga, Dona, Amazone…
kaip pauksciai iskrenda, taip ir upetakiai isplaukia, uztat ir nekimba ziema Kietas

Butu idomu pabandyti zvejoti su avizele,nuo ledo,tvenkiniuose,kur augina vaivorykstynius.Gal kas esate bande?Šypsena

yra toks tvenkinys is traku pakeliu i vievi. mesk ir trauk, bet uz kiekviena reikia moketi, ir atgal paleisti neleidzia Cha chaCha chaCha cha

esu bandes,
daugiau nebandysiu…
neidomu vishtas tvarte medzhiot…

Taigi ne apie vištas kalba, apie upėtakius gi Šypsena

Upėtakius baloj irgi neįdomu Veee

nu nebent vienu metu ir gaudyt ir daug C2H5OH vartot,
bet blin, tada kai prigaudai, nes viskas px…
o paskui kai reikia uz kilogramus moket…
tai eina nx…


Jei taip toliau su orais bus, tuoj bus galima į margių medžioklę ruoštis.
Gal net rytoj.

as irgi galvojau ryt ant upetakio kokio pasokt, bet taip isejo, kad pazystami i kauno marias ikalbejo varyt…

as varau sekmadieni Liežuvis