karšiniai pašarai

Kabliukai: ir toliau kalbu apie savaitgalinę žvejybą su Moterys Man labiausiai patinka mėlyni Owner 10 numerio, diametras 0,435 mm- pakirsdinėti nereikia, nes kai jau sega tai ir užsisega Gerai Nebaisu kliovą pražiopsoti. Alvisk matė, kaip aš laiks nuo laiko nueidavau apie 30 m nuo laužo prie donkės ir kuoją parsinešdavau Cha cha

pavadėlis: 90 proc. mano naudojamas pavadėlis- 0,12 Stroft- dėl savo ilgaamžiškumo ir tvirtumo, vat jau tokio pobūdžio pavadėliams tai neverta taupyti- vdrug kas rimtesnio užkibs Apakęs
Su tokia sistemėle ir kabliuku pagavau savo pirmąją 38 cm lydeką Mirkt

ar patiko dėdės turistuxo kampelis? Šypsena Šypsena Šypsena

Gerai

aga nerealus tas kampelis, o tipo karshius gaudant, kad smulkme nesikabinetu irgi dedi kukuruza

kablio nekabink…

turistux, tavo aprasyta sistemele Gerai
as dar ant valo tarp suktuko ir vamzdelio dedu maza svino rutuliuka (bo kartais nuo metimo ir svorio vamzdziuks ima ir uzsimauna ant suktuko) ir gumini saratuka - amortizatoriu, kad patikimiau butu.
Zinoma su tokia sistemele upeje tikrai nepazvejosi.
Sroveje gaudant zuvi yra specialios serykleles, bet as ju niekad nenaudojes tad apie ju veikima nieko negaliu pasakyti Aš nekaltas

Beje turistux,
kokio ilgio ta vamzdeli naudoji?
Asmeniskai man prie dusios - apie 13cm, bo yra tokiu visai nedideliu pie 4cm ilgio kurie man nepatinka, o ir is keleto patikimu zveju girdejau, jog jie baisiai vala supartolina, o smagiai uzkirtus netgi ir ntraukti galima Aš nekaltas
Ir pagal ka renkiesi vamzdelio spalva ir kokia dazniausiai naudoji?

na tai jau tikrai trumpesnio kaip 13cm neverta deti, nes tada visas efektas prapuola, spalva juoda, jokiu papildomu rutuliuku ar ko as nededu, pasirenku tinkamo dydzio segtukus ir vamzdelius, kiekvienas papildomas sudukas paprastai tik trukdo

100 proc. sutinku su Vytia. Trumpesnis nei 13 cm tik visą efektą sugadins. O spalva jų pas man juoda, nes prieš metus tokius pirkau, niekad nenaudojau, o žvejodamas su manim Vytia ir surado juos mano dėžutės dugne Cha cha Kodėl nenaudojau iki šiol- negaliu paaiškinti Aš nekaltas Gal kad aplinkui niekas nenaudojo.
O suktukų reikia nenumažinti ir nereikės jokių apsaugų. Mano nuomone- px koks suktuko dydis, juk jis guli šalia kormūškės, vamzdelio…

Grynai selgučius, be nieko.