karsciausia vietele kurioje teko myletis.

Karščiausia vieta - pirties sauna, šalčiausia - žiemą ant 12aukščio stogoMirkt

Nebandei ant ijungtos elektrines plyteles? Nekaltas

As tai konoteatre pabandžiau.Cha chaDalykasKietas

Na man irgi kapinese teko ant tokio nkaip ir paminklo oralinio uzsiiminetiir dar svarbiausia diena… nieko normoje

Aš tai mylėjausi parke ant pievelės. Buvo jau apie 20val vakaro, bet nebuvo labai jau tamsu. Bet gerai, kad žolė buvo biski aukšta Cha cha Bet visą laiką reikėjo dairytis, kad niekas netyčia nepamatytų Kietas

ant peciaus

vojeristai pasitaike, matyt. Bet tai kaip jie ten galejo ka nors irodyti, jei langai buvo aprasoje? Neturetu nieko matytis… Nu man dar buvo nespeje aprasoti… teko irgi basliuotis… Bet jau nors vaizdu asilam nedavemCha cha… Ir vieta nuosali buvo, atrodo… Bet paskambino gamyklos sargas i mentine ir pranese, kad uz tvoros automobilis su ijungtu varikliu stovi, o vairuotojo nesimato, sviesos isjungtos… Krc, su proziku per langa pradejo sviesti ir sako: dokumentus rodyk…Vnz, 40 Lt tik turejau… uzteko pasirodo…Nekaltas

Aha tau jūs ten reiškias užfiksiuti:

http://humoras.vakarai.lt/ Funny video Trečia dalis 73Nr.

betruko kad dar ir broli butumet yvele,tai but tikrai pikantiskaŠypsena

tai juk cia ne ziema viskas buvo,bet dabar vel prasides gamtinis sezonas!reiks isbandyt dar daugiau pikantisku vieteli,pora esu nusiziurejes

tikiuos neylindo ten kur nereik?

nu bet fantazija pas tave, man ten net mekiltu mintis,dulkintisd kapinese,bet gal veza gerai?Šypsena

UZVAKAR TEKO MYLETIS,TIKSLIAU YKISAU PORA KART IR ISTRAUKIAU,VAZIUOJANT SU AUTIKU,ZMONIU NEDAUG BUVO,BET KAIFAS VISTIEK JEGINIS!

Teko tai daryti kazkokiame pamirstame kaime pas nezinomus zmones darzineje ant katik suvesto sieno-gan ispudinga!

cha cha o man teko kino teatre tai daryti, na savaime aisku lankytoju buvo labai mazai gal kokie 15 mes gale sedejome, na dar toks filmas buvo kad nesusilaikem, na aisq nebaigem nes butintis isvareGirtasGirtasGirtas

Palangoi parke ant suoliuko kazkur apie 23 val.vakaro buvo nepamirstama ir nepakartojama

man tai karsciausiai buvo myletis ant peciaus oi kaip karsta buvoJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Turbut karsciau uz elektrine plyta sunkiai surastum Juokiasi Nebent orkaitej Baisu Tik yra vietos ir normaliau- nemegstu diskomforto Blogai

TaipTaipbuvo ir man taip. tik diena. ten toks miskelis buvoCha cha tai…

Galiu tik pasakyt,kad visi turit jumoro jausmaŠypsena