kapotas

img.photobucket.com/albums/v312/geekwgn/GEEKwagen/fd4d830a.jpg Nu gaaal dar visai tinka. Aš manau, kad galima atrasti tokį vaizdą, kai su CF gerai atrodys. Bet jei stock, tai bus baisu.

Manjakas vien tik is karbono daryciau, o kodel tu taip sakai kad jis atsivers? Studija8 negrazi ta plevele

Nes jis lengvas, vėjas pučia ir turbūt sunkiai atitaikytų padaryt standartinius užraktus. Cha cha Būtų gerai išorinius tvirtinimus padaryt. Bet baisiai atrodys. Parodyk Passatą geriau.

o stabdziu bugnai jau raudonai nudazyti?

Juokiasi Juokiasi nu blia, o tu matei kaip daromos CF detales? Cha cha turi tam yranga? ar pajamsi angliu is firmos, sumalsi ir klijuosi? Cha cha

Mano kuklia nuomone - plėvėlė ant kapoto yra tiesiog apsimetinėjimas. Toks pats principas, kaip visokie AMG ir M3 lipdukai, brembo dangteliai ant standartinių suportų ir mėlynai nudažytas gesintuvas bagažinėje. O jei jau daryt normalų CF kapotą, turėk omenyje, kad jis kainuos ne 200-300lt Mirkt Kapoto tvirtinimo problemą galima labai gražiai išspręst Aero-Catch užraktais.

gal kas primins kaip ten su tom angliskom kategorijom.c,d,a kurios registruojamos kurios ne?

Tarakonaz ikelk.lt/storage/images/000/055/649/55649/original_img.jpg

Drakoniukas ten stebuklu nera. gali nepasakot man visus tuos dalykus as puikiai zn

passat tokia masina,- vien karboniniu kapotu nesukursi sportiskos masinos ivaizdzio. reik dar daug daug dirbti. o jei vien kapota padarysi - nieks netikes kad ten karbonas. visi galvos plevele. tai gal geriau neapgaudinet zmoniu ir is ties daryt plevele. cia priesinga mintis dzizos minciai. bet cia tas pats kas sudet acoolytelnus brembo stabdzius i audi su 1,6 varikliu…

maziausiai keistai atrodytu karbonas ant pasrato

To cb900. cat D svelniausia su minimaliais pazeidimais, bent Anglijoj jai jokiu ekspertiziu nereikia. C sunkesne, su rimtesniais pazeidimais, reikalinga ekspertize tolimesniai eksplotacijai. O kaip del registravimo ju LT nezinau.

ačiū zhakas.

nuostabus ! Šypsena