"Kapinių" muzika - bažnytinė muzika - grigališkieji choralai †

Nu bet REM kiek zinau ne kapiniu muzika groja Nežinau. NU bet reiks isgirsti. Šypsena R†I†P

Hm mane kartais Cradle of filth veikia, manau kaikurie gabalai kaip pvz "Graveyard by the moonlight" tiks

niu nzn ar jus kada nors girdejot Gregorian (Masters Of Chant)
jei ne taj siulau paklausyti…
nerealu Taip
Angelas
labaj grazhi muzika…
visada kaj rejkia galvoti [t.y. pamokas ruosht] cd ijungiu Gregorian ir padeda =]
labaj atpalajduoja… waaaat ;]p

O cia vis dar kapiniu muzikas rashot ar atpalaiduojancias? Jau nesusigaudau.

Nightwish pora dainu

Man kapiniu kuzika irgi labai patinka.

nuy nzn va o mana mamka visay supranta muzona…
tiek jai era, tiek himai pacinka…lebeusei tay turbut brainstorm’ai&rhcp’ai…
nuy as galiu klausytCha cha
va era ir rhcpus ypac…

As kapiniu muzika tik tyliai per ausines klausau Angelas

mmm kapiniu muzika galima suprast labaj ivajrepusishkai…
kajkuriem zhmone kapiniu muzika gli but laidotuviu, kitiem papraschiausia muzika nea popas(him, mansonas, tipe o negative, cradle of filth ir daugelis kitu…)… man kapiniu muzika taj shirdi veriantim melodija labaj shvelnis, ishkilminga, daznai kai nuejnu i kopines atrodo kad tokia girdziu… ji skamba mano ausyse… mane uzlieja shiluma…
GėlėGėlė

Mano nuomone tai yra nesamones Nekaltas

G

O kas tavo nuomone Nekaltas samones?

Voyage Voyage ne kapinine paversta i kapinine jega Gerai Taip. Ir kitos dainos tikrai Gerai

Va per muzika issaiskino, kad sita muzika yra is viduramziu laiku ir vadinama BAZNYTINE MUZIKA. Arba dar kitaip grigaliskieji choralai Pavargęs. Dave paklausyt. Tai taip keista buvo…

as turiu kelias tikas tikriausias senas gotikines dainikes… geraj skambaLaimingasLaimingas

na,isties grazu Taip man patinka Gerai

O idomu "aleliuja" galima laikyti kaip tokio stiliaus muzika…?

ne, nemanau, kad "aleliuja" galima butu lakyti "tokio stiliaus muzika", nes tai yra "velykine" giesme. (ar mes apie ta pachia "aleliuja" kalbam?)
o kapiniu muzika man yra doom metal: Anathema ( iki 1993 tai labai, bet ir po to) ir Candlemass Gerai.
Taip pat galima paklausyti Lake Of Tears, My Dying Bride etc.
Gėlė

Nu nors cia visi siulo, bet "Gregorian" tikrai nerekomenduoju. Ypac tu koveriniu albumu. Kazkaip idiotiskai skamba Pavargęs nei choralas, nei popsovas shlamshtas.
Nieko tikro ten nera. Jokio meno.

Ir siaip, susitarkit galu gale, kad grigaliskasis choralas yra grigaliskasis choralas, o "kapiniu muzika" tai isties gali buti belekas, kas klausoma kapinese. Tobish nuo durnumo priklauso, kad King Diamond, kam Shopenas, kam Britne, o kam Aliukai…

O as tas giesmes baznycios chore giedojauJuokiasi

Tokia muzika tik ramiajam klausymui esant visishkai depresuchai…