kap jauciates,naujokai?..

Niu ash che net savaitez nesedzhiu … Todel skaitau kad ash esu che newguy Cha cha… sheptai patinka Taip

Gerai!!!

as irgi manau,kad cia coolTaipTaipTaip

visiskai ta pati istorija: is pradziu tik del sms veliau siaip pasiskaitymai o dabar jau ir forumai ir meetai, nors dar negaliu sakyti kad visiskai perpratau banga dar reikia laikoŠypsena:ŠypsenaKanda

Kai buvau Naujokas patinko labai…TaipTaip… kuo toliau… tuo idomiau…TaipLabasLaimingas

Buvo naujoke kaip ir visi kiti naujokaiTaip Kuriau kvailas temas ( pirmasias 2 dienasMirktCha cha), po to truko ilga pertrauka ( 1 men kazkur)kai isvis nesilankiau Bangoje, o tada jau pradejau elgtis kaip normalus zmogus…Šypsena Taciau puikiai prisimenu tuos zmones, kurie tomis pirmomis 2 dienomis man padejo isikurt ciaTaip Didelis aciu ElenukeiMirkt Na ir kitiem zinma kurie tikrai siltai mane priemeTaipBučkis

fainiaiŠypsena

nu as cia sedziu gal jau 5 diena
nu zinaj cia visai nieko ::ka cia nnieko cia viskaas cool::
tikraj fyska ::tik gaila dar meete kokiam nors nedalyvaes :[

juk dar tik pradzia,padalyvausi!
Šypsena

Puikus saitas ‘Banga’! Man cia tikrai laaaaaaabai patinka Labas

Siaip dar ir dabar jauciuosi naujoke… Na taip ir yra nes nifiga nieko nepazystu:/ bet man patinka pvz patarinet ka nors ar dar ka… Ir apskritai myliu banga Šypsena

cia man atrodo kaip kam antras myrkas Nekaltas

gali butiŠypsena

Banga ir myrkas nesulyginami…NeNeNe

pagal tai kiek laiko praleidi bangoje ir myrke tai manau palyginama Liežuvis

naujokas vis dar o kiek najezdu ant manes ir mano temu net baisu daros…

PuikiaiLiežuvis

Man cia patinka. Jauciuosi kaip naujokas

shiaip taj idomu ciaLaimingasaisku nekaip skamba naujoke…Nekaltas bet isaugsiu juk
Cha cha

Kai buwau naujoke iskart patiko…del to ir pasilikau