Kantrybė jei nori tobulo pasimatymo, bet

Na, nesakau, kad 100% atskiriu, bet kurį laiką pabendravus su mergina pagaut labai lengva, ui,ai, dar nieko nereiškia, dažniausiai jei nejaučiu, kaip trūkčioja raumenukai - reiškia vaidini. Apskritai, orgazmo metu merginos labai retai kada šūkauja, dažniausiai tik dejuoja, nes galų gale, užspazmuoja taip, kad prarėkt ir norint neišeitų wa cia tu visiskai teisus Taip. Gerai Mirkt

tu sakai tu žinai, o kas liečia lovos draugus tavo, man jie neidomus Labas Gėlė

wa cia tu visiskai teisus Taip. Gerai MirktNebūčiau senas velnias Mirkt beja, bičai irgi karts nuo karto suvaidina Mirkt

Geraibet kai nagais drasko sienas, patalynę, žolę… tai nepakartojama, bet nori vėl ir vėla tai pajusti Laimingas su ja Apkabinimas

Aš asmeniškai ne itin mėgstu iki kraujo subraižytą nugarą, paskui maikė prilimpa ir sunku atplėšt, o jei dar nugarą išdrasko meilužė, tai paskui saviškei ilgai reik aškintis kaip tu žvejyboj kritai ir nuo skardžio per akmenis dardėjai Cha cha

Juokiasi per akmenis dardejai Juokiasi Gerai zvejyboj Cha chaHellsas, na, mano nuomone, tai viskas su saiku naturaliai turi gautis: ir naguciu padraskymas, ir dejones ir t.t. Šypsena

Gėlė manau tu šauni Drovus Bučkis

aciu Bučkis zinau Flirtaso tavo foto profaile - Rrrrrrrrrrrrrrrrr Girtas Taip

Visko yra buvę, pamenu, grįžtu namo iš po “rybalkės” , nusiprausiu, pareinu nuogas į kambarį, o pas mane kelėnai iki kraujo nuvaryti, manoji aišku klausia kas per velniava, pritryniau, kad balotnikai pritrynė, nes su elastiniais džinsais buvau. Lipo Cha cha

ir dar man patinka kai mergina iš kaifo šnypščia lyg pradurta padanga Niam niam, tik spėk ją vartyti ir sėk bučiuotis besusiliejant… Niam niam

jooooooooo, speju gerai tau “LIPO” toj rybalkej Girtas Cha chammmjo, kokiu tik kliedesiu nesumastai “pasiteisinimams” Cha cha

žinau, kad žinai Flirtas pastebėjau ir dar kai ką, tavyje Niam niamo fotkė atitinka mane Drovus nes, pasakyk koks laukinis žvėris tau patinka ?! ir bus aišku kokia esi sekse Šypsena

Svarbu patikėjo Cha cha Šiaip mes su savo ex pastoviai viens kitam ragus statėm ,tik abu apsimetėm, kad nematom

smalsi esi Gerai žavinga Bučkis

as ne merga

žinai kas yra sekso organas ? ŠypsenaTai mintys, o jei jos sutampa ir visur patogu ir pofik aplinka Mirkt