Kampine vonia

Is savo patirties: pirmiausia siulyciau apmastyti kiek kartu/laiko maudotes vonioje? Tada pasidarys kiek aiskiau.Šypsena
Mano “senajame” bute buvo kampine vonie ir dusine. Per 3 metus vonioje as su brangiausiaja maudemes gal po 2 kartus i metus (dazniausiai-dusineje Šypsena ). Kai isirenginejome naujaji buta, buvo alternatyvos vonia ar dusine? Ir tik del vaiko, kuris megsta maudytis, pasirinkta vonia. Ivertinus voniu kainas rinkoje, buvo kreiptasi i arviuz’o kontora, issirinkta klasikine metaline (vienas is brangesniu modelis) Kaldewei vonia. Ir dziaugdamiesi naudojames. Šypsena
Atvirai pasakius, didelio skirtumo nematau tarp kampines ir klasikines. Vietos klasikineje ne ka maziau nei kampineje, na, gal tik truksta “lentyneles”, taciau del to pacios vonios funkcionalumas ne kiek nenukentejo. Cha cha

Turejau galimybe rinktis kampine (vietos uzteko), bet nors uzmusk, nematau kampines vonios privalumu. Trukumas – sumazina vonios erdve. Aj, gerai man ir Kaldewei skardine.

mes irgi statem kampine vonia. kvardatura leido - ~11 kv.m.Taip.
patogu, bet keista priprasti, kad gali skeryciotis kaip patinkaJuokiasi
labai patenkinti. tik reikia rinktis gero akrilo, o tai kainuoja. bet koks Girtas po darbo isidrebt!!! ir prisipilt vonia daug daugiau galima Gerai

Tai va butent kad kampineje tos lentyneles ir yra esme! man, moteriskei, tai jos labai reikalingos. Vonioj yra ir dusas, tai aisku kad dazniausia po dusu prausiesi, bet duso kabinoj tai neturesi galimybes paguleti kvepianciose druskose jei uzeis noras salta ziemos vakara. Akriline yra siltesne ir minkstesne uz skardine. Mes nei saugom nei nesaugom, niekas nesibrazo, bet aisku su zirklem ir nesimakaluojam aplink ar metaliniais sveistukais. ir pirkdami tikrai neziurejom i kaina - pigesne brangesne, pirkom patikusia - ir tai buvo akriline kampine Cha cha Jei didele vonia tai ir atrodo daug graziau kampine, uzpildo ta plota. tai buvo dar viena kampines pasirinkimo priezastis.

na, vonia ar dusas-cia zmogaus fiziologijos poreikia. As nemegztu stovet po dusu. Man geriau vonia pilna karsto vandens, Alus salia ir gazieta rankose.
bendradrambliuz sode name pasistate is pradziu kabina, tipo, mol, ka mes durni vonioj maudytis… dusas 153 kartus geriau… Atsirado vaikas-vargas voneleje zaislineje ji murkdyt… A zmona sako NE ir nors tu pasikark… Zmona kazkaip isvaziavo komandirovken… NX isgriove jis ta kabina, pasistate kampine vonia… Aisku, gavo nuo gryzusios zmonos… bet daba abu krykstauja laimingi vonioj kartuMirkt
Taigi… kaip kam kas…

Kaip man aiskino vienas salesman’as: yra skardines (ale Rytu Europai, kaina, jei gerai pamenu apie 200 lt) ir metalines (vidurio ir vakaru europos segmentui, kaina apie 500-600 Lt). Tai pasirinkau metaline.Šypsena

Aaa, nu tuomet ir as metaline Juokiasi , nes mokejau 550 Lt Šypsena Pigesnes - plonesnio sluoksnio, gal del to ir vad. skardinemis.

[quote]Kaip man aiskino vienas salesman’as: yra skardines (ale Rytu Europai, kaina, jei gerai pamenu apie 200 lt) ir metalines (vidurio ir vakaru europos segmentui, kaina apie 500-600 Lt). Tai pasirinkau metaline.Šypsena
[/quote]

Brieda aisku tau pasake, aisku tu kaip tikras litofcas is SIAURES VAKARU Evropos pirkai brangesne. GeraipardavejasLaimingas
Faktiskai kaina priklauso nuoskardos storio, jei jau kalbam apie tai (ne apie spizines). Lygiai ta pacia 2 mm skardos vonia gali nusipirkt ir ant LT ar PL, tiek ir ant DE. Ne visi vakaruose limijonieriai. Kadangi storasienei skardinei voniai reikia storesnes skardos, galingesnio preso irgi kitokiu “-nesniu” irenginiu irgi briedu, kadangi (galbut) ju parduodama maziau, skaiciuojant tiesiogines islaidas ju savikaina yra didesne, vat jas ir parduoda brangiau. Yzi kaip du pirstus apmyzt. O toliau-marketingo irgi salesman’u reikalas.
O kadangi Rytu Evropa pragyvenimo lygiu vakarines dar nelenkia, naturalu, kad cia populiaresnes plonesnes skardos irgi pigesnes vonios. Kai kam gali kilt logiskas rysys, kad vot sios plonasienes vonios ir yra skirtos Rytu Evropai. Nieks ju nepirktu-nebutu skirtosLaimingas

As irgi taip sakau. Labiausiai kas man patinka duse, tai gerti alu ir skaityti laikrasti tuo pat metu. Gerai gaunas…Cha cha

[/quote]

Gerai

Cha cha Cha cha Cha cha

Cha cha Ne, ne visiskai taip.Šypsena Tiesiog as niekada neperku pigiausiu daiktu. Simple. O jei, kaip tu sakai, man vis tik sh… isiule, teks “pabendrauti” su tavo valdzia. Kietas Bo butent ji man ir isiule…Mirkt O si tavo komentara pridesiu kaip eksperto isvada Cha chaCha cha

O pas mus atvirksciai-vyras nori duso kabinos, o as vonios. Tuoj ir trecias bus Tūsas Angelas Va, as galvoju, kad butu galima (cia pavarcius kruva zurnalu) norint ir kaip duso kabina isirengt virs kampines vonios.

Butent! Prisitvirtina grazi susutumiama sienele prie vonios ir gaunasi super duso kabina! Taip

Oi neeeeeee… gink dieve s.udo neisiule. Ir nesiule. Tuom Teronius ir skirias nuo kitu, kad s.udo nestumdo ir nesiulo. Nebent pac uzsispyres reikalauji parduotLaimingas.
Tikrai gera daikta nusipirkai, bet gal but pakake paprastesnes vonios?Laimingas
O dabar bandau tave isivaizduot bandanti “pabendraut” su mano valdizaLaimingas. Gerai vaizdelis turetu but. Man patiktu. Jau dabar pac tyliai sau zvengiuLaimingas

Nu va, dabar ramiau pasidare. Šypsena Vadinasi, gera daikta isigijau… Cha cha As, beje, ir pats norejau pigesnes vonios, bet verkiu g. vedejas ar kaip jis ten (vardas kazkaip uzkrito Šypsena) primygtinai rekomendavo butent toki varianta (gal kad buvo informuotas sh… nesiulyti Kietas ). As ir patikejau…Šypsena

Siaip, vonia 1,5 x 1,5 yra didele. Pas mane 1,5x1,05 ir tai… vietos daugiau nei standartineje 1,7 m vonioje.
Tel. parduotuves 2700754 arba 2700753. Bet kas papasakos pradziai apie tas vonias.
Siaip, bendram vaizdui gali po Seniu puslapi pasidairyt. Susipazinsi su kainomis, su asortimentu. O kai ateis reikalas pirkt… Mirkt

kadangi yr ir tas ir tas tai skaiciuojant naudojimo kartais:
as - 20:1 dusho naudai
Moteris(arsi vononinkeCha cha) - 10:1 dusho naudai.

Tai supratau pirksit dar viena vonia?Cha cha

noreciau pamatyti kaip skaitomas laikrastis gulint karstoje voniojeŠypsenaGal Tu kokia taburietka pasidedi vonioje ir sededamas ant jos skaitai alum uzgerdamas?

Nu, i politleno maiseli ideta laptopas, kabelis ir inetas.Šypsena Cha cha

Gaila, MMS paslauga neyjyungta telefone pas many-zmona yra nufotografavusLaimingas - parsiusciauLaimingas
Realiai-labai patogiai gulint karstoje kampineje akrilineje vonioje yra skaitomas laikrastis irgi geriamas saltas alusLaimingas
Isprakaituoju kaip pirtyLaimingas