Kam tą laiką persukinėti?...

Viskas kad lietuvai būtų geriau,kad gimstamumas didėtų

Negi neaisku? Šypsena Kaip visada - Liandzbergiui. Cha cha

O kas jam iš to?.. Nekaltas
Juk jis prie gimstamumo didinimo Lietuvoj tikrai nebeprisidės… Cha cha

Išbalansavo visus dabar pabundi valandą ankščiau ir turi užsiimti suaugusių žaidimai,apsaugok mus nuo gandrų viešpatie

Jo… Nustebęs arba elektros taupymo sumetimais turi eit gult anksčiau… Nekaltas
Oi, priskris daug gandrų pavasarį Cha cha Pamatysit…

Atsiprašau,LediGėlėnepastebėjau tavo temos.Gal savo komentarą perkelsiu čia,o mano temą galėsit ištrinti.

MilėjaGėlė Man tavo tema tikrai netrukdo Šypsena Tuo labiau, kad tavojoje galima kalbėti ne tik apie persuktą valandą, bet ir plačiau - apie laiko suvokimą…

Oj,tas laiko kaitaliojimas,tai tik organizmo išbalamutinimas Pavargęs.Tipo elektra taupo.Jo,taupo,valdiškuose istaiguose…O kad vakare anksčiau tamsu pasidaro ir žmones daugiau elektros išnaudoja,valdžiai irgi yra naudinga Nekaltas.Nu karoče Blogai

Cha chaCha chaCha cha

Vasara…

Iššaudė visus ŽliumbiaŠypsena

Kokie dar gandrai…Apakęs Vaikus po kopūstais randa Liežuvis

Gal ne?.. Gal dar keletas liko?.. Nustebęs

Piano Cha cha Nu bet kai kuriuos tai vis dar po senovei gandras atnešdavo… Nustebęs

Gal tave po kopustais ir rado, bet mane tai gandras atnese…

O mane tai pagimdė mama Nekaltas

Ne visus, oi ne visus…

Jazaw,kaip gerai butu,jei rimtai gandrai neštuGeraiGirtas Jaučiu,kiekvienos moters svajoneGirtas

Pries pusmeti buvo kazkas panasaus http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/164363.223-=(596693284 tik sikart nereikejo i darba, o miegoti tikrai ilgiau galejau Laimingas

Vo blin , ir kur ana dabar pasukti?As kai pastoviaiLaimingas tai net supratimo jokio nezinojau.Mirkt

Svarbu stipriai norėt Mirkt ir sužinosi Cha cha

Ot laimingas žmogus… Nekaltas Valandų neskaičiuoja… Pavyžiu… Nustebęs