Kam rejkia nacionalizmo? pasisakykite UZ ir PRIES

Nacionalizmo Lietuvoje,kaip demokratineja valstybeje nebus Negalima aiskus biskis apriboti istatymais lietuviu pirmenybe i tam tikrus dalykus,bet tai ir viskas,nes yra nemazai interesu,itakos susikirtimu Nekaltasbe to mes ne Baltarusija kur ten isvis situacija Baisuarba paziurekite kad dedasi Kuboje Baisu

jei nebutu Lietuvos patriotu, tai gret ir pacios Lietuvos nebeliktu Pavargęsas UZ !!!bet ne per stipriai;>~

p|sau… kol Lietuva man nieko gero nepadarė, nieko gero nedarysiu ir aš jai.

isgerk alaus geriau ir negalvok apie tokias nesamones Cha cha Girtas

baik, nu ka

Nematau sios temos prasmes Nekaltas

Gerai Taip

nesu nacionalistas,lietuva yra nu ir gerai kad yra,as tik esu nacionalistas mazesnis man pats geriausiasLietuvosm miestas yra Panevezys, o daugiau viskas px Cha cha

Gerai patiko si mintis Cha cha wot blia lietuviaj taigi esam ir buukim tokiais… o ne kitu Ignoruoju laizytojajs Baisu lietuva Širdis

bl, tik klausi klausimo visi ima spelioti kas tu koks tawo styl’as ir pan. Tik idomu ka patys lietuviai mano apie tai…

niekas nespelioja, o cia ir taip aisku.

niekas cia neaisku.

Nacionalistai didieji,nejuokink vaikelis su savo lempiškais apmastimais.isvaizduok situacija: turi savo nuosavą AB, ir ateina pas tave darbo prašyt kvalifikuotas nygeriukas su visais bajeriais, ir apsisnarglėjas litovcas dvelkiantis pigiu adekalonu. ir ką tu tada darysi ?

pats gerai supranti kad tavo sukurta situacija is fantastikos sryties. 1. kvalifikuotas nygeriukas su visais bajeriais bus kvalifikuotas vogime is tavo AB 2. apsisnarglėjas litovcas dvelkiantis pigiu adekalonu 99% bus rusu tautybes. 3. tikrai kandidatu i darba nus daugiau negu 2

aš nekūriau situacijos paremtos ten kažikokias tikrais faktais. sakyti ,kad nygeriukas tikrai vogs lygu tam ,kad užsienį sako ,kad visi lietuviai vagys. 2.kaune tiek daug rusų kaip vilniuj nėr.

Va jau vien dėl to Kaune geriau, negu Vilniuje.

Sovietų sąjunga sužlugdė Lietuvą.

Kam reikia nacionalizmo ??? Apakęs Apakęs Apakęs ? tu stoli Baisu ??? paziurek bl i latvija vieni rusai nori latviu mokyklas griaut … krc … neneoriu as cia daug keiktis tu geriau Zyklono paklausk Taip Taip

visu pirma norėčiau pabrėžti,kad ne aš pradėjau kalbėti, kuris miestas geresnis - kuris blogesnis. kad jau apie tai pradėjai, tai leisk paklaust ,panele didžioji LT patriote, ar vertas sostine vadintis miestas kuriame Lietuvių tautybės gyventojų gal max. 60%?

Vo būtent . Užuojauta latviams, kad pas juos tiek daug ruskių gyvena.