kam reikalingi draugai?!

man tai draugai reikalingi,kad būtų su kuo smagiai praleisti laiką… palepėti nuoširdžiaiŠypsena kiti draugai lydi mane gyvenimo keliu,pataria kai būna sunkuApkabinimas be draugų būtų liūdna gyventiŠypsena ir iš vis negyvenimasCha chaCha chaCha cha myliu savo draugusApkabinimas
ŠirdisŠirdisŠirdis

Kad turet bent maža stebuklą šalia… AngelasApkabinimas

Durni klausimai, išsemta tema Gerai

kad butu su kuo per skype pasneket GeraiCha cha

Draugai yra reikalingi tam,kad galėtų padėti,bet kokiomis akimirkomis,kad jie išklausytų ir patartų.

na mano manimu draugai reikalingi, kad butu su kuo praleisti laika, kad butu su kuo pasikalbeti, kad butu kas padetu sunkia minute, kad butu kas tave palaiko ir pralinksmina… juk niekas negali buti vienas siam pasaulyje… niekas taip neisgyventu… reikia, kad kazkas padetu… na o tas kazkas dazniausiai buna draugai… na manau, kad draugai turetu buti panasus i tave, na gal tenkintu tas ritis , kuriu tau labiausiai truksta… na bet manau , kad bet koks zmogus gali tapti tavo draugu… tik reikia laiko ir , kad su juo bendrautum… be draugu tu niekas esi… Liežuvis

Oho kaip blogai ApakęsJuokiasi

Tai tau nelaimė. Ar jautiesi menkas? Ar turi kompleksų?

[quote]na mano manimu draugai reikalingi, kad butu su kuo praleisti laika, kad butu su kuo pasikalbeti, kad butu kas padetu sunkia minute, kad butu kas tave palaiko ir pralinksmina… juk niekas negali buti vienas siam pasaulyje… niekas taip neisgyventu… reikia, kad kazkas padetu… na o tas kazkas dazniausiai buna draugai… na manau, kad draugai turetu buti panasus i tave, na gal tenkintu tas ritis , kuriu tau labiausiai truksta… na bet manau , kad bet koks zmogus gali tapti tavo draugu… tik reikia laiko ir , kad su juo bendrautum… be draugu tu niekas esi…
[/quote]
sutinku su suo zmogum…maladiac…x)))LabasCha chaApkabinimasTaipGerai

[quote] is tiesu…kam reikalingi draugai? kaip jus manot…?!
[/quote]

taip paparastai neimanoma paaiskint. ju reikia.
nors is tiesu gyvenime esi tik vienas. ir jeigu randi su kuo pasisneket ar kas tave supras tam tikru momentu tai labai nuostabu.
bet.
niekada negali zinot kaip kas pasiielgs kokioje situacijoje.
draugai reikalingi kad nesijaustum vienias, kad kas noirs tave suprastu, brangintu tavo mintis, tave. kad kartu leistumet laika, nors draugai, tikri draugai, gali gyvent ir toli toli.

[quote]mano manymu be draugu nera gyvenimo… bet kodel?
[/quote]

yra gyvenimas, bet ne toks. Jei niekada nezinotum kad yra ar gali but draugai ir niekas ju neturetu, tau ju netruktu.

[quote]kuo jie ypatingi?
[/quote]

viskuo. nes jie draugai Apkabinimas

[quote] palaiko…padeda… negi tai svarbu?
[/quote]

taip, svarbu

[quote]kaip jums atrodo…?!]ar draugu gali tapti kiekvienas zmogus…?
[/quote]

taip kiekvienas,
visi turi draugu.
vienam gali atrodyt kad tas zmogus negali but draugu. bet kitam jis bus geriausias draugas

taip paparastai neimanoma paaiskint. ju reikia.
nors is tiesu gyvenime esi tik vienas. ir jeigu randi su kuo pasisneket ar kas tave supras tam tikru momentu tai labai nuostabu.
bet.
niekada negali zinot kaip kas pasiielgs kokioje situacijoje.
draugai reikalingi kad nesijaustum vienias, kad kas noirs tave suprastu, brangintu tavo mintis, tave. kad kartu leistumet laika, nors draugai, tikri draugai, gali gyvent ir toli toli.

[quote]mano manymu be draugu nera gyvenimo… bet kodel?
[/quote]

yra gyvenimas, bet ne toks. Jei niekada nezinotum kad yra ar gali but draugai ir niekas ju neturetu, tau ju netruktu.

[quote]kuo jie ypatingi?
[/quote]

viskuo. nes jie draugai Apkabinimas

[quote] palaiko…padeda… negi tai svarbu?
[/quote]

taip, svarbu

[quote]kaip jums atrodo…?!]ar draugu gali tapti kiekvienas zmogus…?
[/quote]

taip kiekvienas,
visi turi draugu.
vienam gali atrodyt kad tas zmogus negali but draugu. bet kitam jis bus geriausias draugas

[/quote]

Gerai

Neturiu draugų daug todėl negaliu atsakyt Be be be

Draugai reikalingi tam, kad būtų su kuo pasidalina džiaugsmais ir vargais, nuoširdžiai pasišnekėti ar praleisti laiką kartu ir apskritai tam, kad nebūtume vienišiŠypsena

kartais reikia kažko šalia, bet, kai tik kartais, tai ir neturi draugų. jie reikalauja dėmesio, atsidavimo ir atvirumo. fu

ir jos dažniausiai primena vyra Cha cha