Kam patinka John Irving?

man labai patinka jo rašymo stilius Taip Gerai skaičiau “Pasaulis pagal Garpą” ir “Našlė vieneriems metams” Gerai turiu dar dvi jo knygas, tai irgi kadanors perskaitysiu Cha chalb laukiu, kada išleis “Sidro namų taisykles”! Šypsena

kaip tik dabar rankose lakua *Pasaulis pagal Garpa*… Tūsas

man buvo daug kas isgyre “Pasauli pagal Garpa”… as ja perskaiciau… ir nusivyliau… tikrai nieko ipatingo toje knygoje neradau… Šypsenanzn, gal man jau per sunku darosi surasti gera knyga… matyt per daug ju perskaiciau… Nekaltas

neteko skaityt Nekaltas Ne

As irgi laaaabai laukiu,kada isleis sia knyga.

maciau knygynuose yra ji, tik anglu kalba Šypsena

aha,angliskai as ir maciau,bet noretusi lietuviskai…

Va pries pora minuciu baigiau NASLE VIENERIEMS METAMS DrovusIs pradziu nusivyliau J.Irving’u,bet knygos pabaiga uzkabino kaip reikalas.O ir siaip jo knygos super Taip

ash tik viena knyga skaichiau, nzh… negaliu vertint Liežuvis

nu tai ir viena knyga perskaicius galima vertinti.

man patinka… taciau kartais man jo kuriniai atrodo shiek tiek per ziaurus… pvz pasaulis pagal garpa…

Nemanau, kad perskaičius dvi knygas jau galima sakyti, koks puikus rašytojas ir kaip smagu jį skaityti. Perskaičiau Garpą - patiko, nors man kažkaip ne prie širdies tie vulgarūs intarpai. O cirko sūnus išvis nepatiko - kažkoks faktų kratinys.

Isleidau kruva pinigu ir nusipirkau 4 Irvingo knygas Šypsenajau seniau buvau skaiciusi “Pasaulis pagal Garpa” Geraineseniai perskaiciau “Nasle vieneriems metams” - taip pat labai patiko. dabar ipusejau “Ketvirtoji ranka” - liuks Šypsena , o eileje laukia “Malda uz Ovena Mini”. Labiausiai suzavejo “Pasaulis pagal Garpa”. kazkaip net nepajutau, kaip tapau Irvingo gerbeja Šypsena

as irgi turiu sias 4 knygas ir visos jos man beprotiskai patinka Gerai Šypsena

o kodel gi negalima sakyti “koks puikus rasytojas” perskaicius dvi knygas? Nekaltas