Kam nesunku uzeikite ir patarkite - busiu labai dekingas!

na as tei asmeniskai nekeisciau, golfas tei ir golfu lieka, kasikas i viskas tik i miska gribauti su tokiu, man tei japoniskos labiau prie sirdies i dauk patvaresnes i galingesnes(kaikurios)

Jeigu abejoji tai nekeisk, nes jei nebusi tikras sanderio naudingumu po to betkokiu atveju graushiesi. VR6-Myliu

butent kad golfas yra golfas labai patikima masina. keiskis drasiai

Jei VR6 neuzdroztas, keisk. O daliu vokiskai auto tikrai rasi.

nu jai tau VR6 galingumo neuztenka tai jau tavo bedos. kai turesi toki kasika bent jau kaip as tada galesi varyti, o pats matyt su triperiuku vazinejiCha chaCha chaCha cha

jei tavo eklipsas uzdroztas ar turi paslepta defekta kuri brangu suremontuoti-keisk gal islosi loterijoje bet jei eklipsas geras tai sesk ir spausk toliau nuo golfo bo pasigailesi-man panasiai buvo kai iskeiciau accord i MB190 tu paciu metu.JaponaiGerai

Jerigu tau nepatinka tai ir spausk as pvz savo golfo i eclipse niekada nekeisciau, net abejoju ar ji panasiai valit

Keisk ta Eclipsa i VR6 nors vaziuosi kaip su mazina ir suprasi uzka benza pili Šypsena

Kuras man nesvarbu-kiek srebs tiek …,bet dar ji geriau paziuresiu,nes savo auto labai gaila,bet ir VR6 reikia Šypsena

nekeisk i joki golfa. Pats turiu golfa ne vr6 bet zhinau tai kad jis pas mane dali byra Baisu viena diena shildymas kita diena glushakas. poto dar biby zhino kas biesina.

Cha cha

duotu man kas savaitei VR6 su 210ag padrozti po PNVZNekaltasNekaltasNekaltas mmmmmm…

he dar paskui ir laidojimo islaidas reiketu apmoketi Cha cha

ash turiu protoTaipCha chaCha chaCha cha

kartais Cha cha

p.s skaf ninado vsio gavaryt publikeCha cha
NekaltasNekaltasNekaltas Drovus
niu kartais buna uztemimai(prisipazinsiu)Taip
vat kai crx’a dave pradrekstNekaltasNekaltasNekaltasmmmmmmmmm…
ishlipus kojos drebejoTaip
kai baigsiu savo auto(Nekaltas gal kada nors…) ir ja normaliai pradreksiu… manau kojos vel virpes…

GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Taip

DZO: Greiciau tvarkyk savo,as savo greitai susitvarkau ir tada vel svaigsim kaip tada!Taip Bet dabar pas mane pilna auto nebebus Cha cha Ne

niu lyginau kilogramu ir ag santyki… jei butu tvarkinga manishke tave tureciau sekendes dalymis darytiTaip
niu tikekimes kad sustosim kada vienas priesh kita ilgoje tiesiojojeDrovus

p.s be papildomu kgCha cha