^kam ne px?

Skaitau pagal anglu kalbos zinias galeciau irgi but projektu vadovu uzsienY Cha cha

Ar biznesmenas ar bomžosmenas Juokiasi

Bišk prisiminiau - projektų vadovas, bet nematęs projektinių sąmatų Cha chaSoriuks Rafi Apkabinimas Cha cha

o kas tas yra projektinė samata? Cha chaSamatas tai aš pats skaičiuoju, klientams Šypsena medžiagos, mechanizmai, darbo valandos ir t.t. Šypsena nu čia maždaug nuo 10 000d val ±~ ir sekasi gan neblogai suskaičiuot pagal igyvendintus projektus žiūrint Šypsena

kažkokia fake istorija. Maždaug prieini kažkieno prie lambo, šalia trinasi vaikai, sakai jiems davai palaipiokit, o aš pafotkinsiu. Lempa kažkokia

efix, fake tai fake, bet bl Rafis ir šiuo atveju žiba kaip šiaurinė žvaigždė Gerai Cha cha

Tomai Juokiasižibėti yra gerai - vadinasi skleidi teigiamą energiją Apkabinimas Cha cha

nu nx Cha cha

tai ar kas man atsakys, kodėl jums pasirodė, kad rafis nesuprato kas parašyta? jau trečią kartą klausiu - atsakymo nėra Juokiasi

Nu kažkaip atrodė Taip Cha chaIr tavo užsakovai planuodami objektus iš kur žino, kiek planuotis pinigų investuot, kol dar tu nepasiūlei savo kainos? Mirkt

nu mažas aš p.v. kad matyčiau sutartis kurias rengia užsakovų gen rangovai ar pnš… o ir šiaip, kai viso projekto vertė skaičiuojama milijardais, tai turbūt nelabai aš ten kažką ir suprasčiau - tūkstančiai pozicijų… aišku savo srities suprasčiau, bet faktas kad tokia info iki subrangos nedaeina Cha chatiesa dabar tokį smulkų projektėlį kepam, vertė projekto metai laiko - 10 liamų. pagrindinis p.v. už rugpjūtį išsimokėjo algą 30k eu. Neblogai visai Cha cha

o tu bent gauni varganus 10k ojro? Nekaltas

Nėra blogai ir 10k - ypač kai yra erdvės tobulėti. Nevisi veikėjai yra Kostai, auriai ar nakčiai - reikia ir pilkos masės. Be tos masės nebūtų matyti ir briaunų - nebūtų elementariai su kuo lyginti

varini, net tingiu atsikinet i tavo sita zineli Cha cha kliedesiai ir tiek Juokiasi

O Tau ir nereikia. Atsakinėti į kliedesius, kad ir pačio, neprivaloma.

tai ir neatsakinek Juokiasi nes abejoju, kad Auris, sixeris gaudavo, kad ir geriausias laikais i menesi 10kojro, o bledina jauciu ir per geriausia sezona is storu vokieciu nesurinkdavo tiek Cha cha

scontent.fplq1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/7108378 2_2250252165079606_8197914810722025472_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ 9&_nc_oc=AQnT7WHSsBerS9hkwjNZ7_Z4729L9FPJEH2_UfoLm7d9lfMPV2P93ybsEL1yW yDRO74&_nc_ht=scontent.fplq1-1.fna&oh=51cee4e611efd5fae3734849a0a7dd24 &oe=5E2C1EFF Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Ko čia rafi teisinies, kaip norėjai, taip ir supratai.

Velnes, cu klausimas buvo labiau retorinis, nereik varzytis su rafiu toj vietoj.

Jau ir apie mano pajamas diskutuoja. Žliumbia