kam ko reik?

Dar ir dabar daug kur likę pasaulyje tas 0.8 norma įskaitant JAV, Kanadą, UK. Bet pats net ir butelį alaus išgėręs nesėdu.

balvonėliai jūs, pasidomėkit kiek nekuriose ES valstybėse yra legalu. 0,8 GeraiAišku, kiekvienas žmogus skirtingas, kitas su 0,6 promilės neadekvačiai elgiasi, o pas kitą su 1,0 promilės reakcija yra labai gera. Aš asmeniškai su 1 promile važiuoju saugiau, nei po 10val nepertraukiamo vairavimo Labas

tai jau senai visi suprato, kad tu vunderkindas Gerai Taip

Jei Audelą nurašinėtų, ratus paimčiau. Drovus

nu *bliamba* skirtumas yra kur 0.8 ir kur 1 ar tie 20proc. sakai px nx? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Aš kaip išgeriantis į penkis metus kartą, tai su ta promile puse kaimo stulpų išvartyčiau turbūt Cha cha

Tai is kur nafta?

tos avarijos vapsie ne girtumo, del kitu xyuniu jos ivyksta. gali ir buchas normaliai vaziuot

Narkomanai ta audi nurinkinejo, nesamoniu prisilupo, o paliko dar veidrodzius ant duru, salono veidrodi, vairo airbag, normaliai paziurejus, turbut lupo ka galejo, nes tik viena atsuktuva ir zirkles turejo Juokiasi

Liutaurai, Aik aik, pūkOtas kulverstuk Juokiasi

as irgi paziurejau, kad ta Q7 labai jau “megejiskai” nurinkta

youtube.com/watch?v=C7aGNhiqPXk

nu promilės kaip ir auto, tipo, nežiūrėk kiek pravažiavus, žiūrėk stovį, ane?

manda, kad as kelis metus cia- berlin kursavau, isimtinai tik dugnais visada, labai megdavau prie vairo pripist Girtas Angelas tiksliau pastoviai lakiau. Gerai visi lake Juokiasi ka tu man cia gali aiskint ta tema Juokiasinori galiu kursus pravest kaip lakt ir vairuot prilakus da geriau vairuojas

ble, dar vienas: nežiūrėk kiek sveri, žiūrėk kaip atrodai

kas isvis tra tas apsvaigimas? ar psichopatas paemes ramiaku po liezuviu ir grizes i normali busena- yra apsvaiges? ar amfos ikales, kai pagereja visos jusles- yra apsvaiges? ar ipises prie vairo ar pchmiela padares, kas gerina savijauta, ir nuima itampa- tai apsvaigimas? o uzsiparines ir nusipises- cia nera apsvaigimas???

Skirtumas tarp 0.8 ir 1 yra ne 20, o 25 proc.o tai dafiga.

karoce, lakt prie vairo yra zajabys Gerai■■■■■■ ir trezvas atsimust sugebes

Juokiasi

Juokiasi