Kam jus alergishki?

zhiedadulkem ir negeriem zhmonem Šypsena

tai kad nelabai as kam ir alergishkas

Viskam., kas man nepatinka

Nenuosirdumui, citrinu dideliam kiekiui, limonadui, dideliam kekiui medaus, ir… kaikuriems zmonems.

katinam,kai kuriems sunims ir kazkokiem antibiotikam(kazkokiai sudedamajai medziagai),kai kuriems sveiciamiesiems milteliams,plovikliams…reix eit pas alergologa issitirt tiksliau,nes ta alergija labaj jau stipri…

Per dideliam baltymu kiekiui ( ar kaip ci apsakius…Aš nekaltast.y. sokoladui, kiausiniams( galiu tik nedideliu kiekiu) dar braskems, B vitaminui ( tabletems t.y.), multivitaminams. Mano sesuo irgi viso sito ir dar + cictrusiniu vaisiu ( aciu Dievui nors tai galiu valgyt!ApakęsŠypsena)

siaip kam elergiska tai nesidomejau…a…as alergiska kaskokiems antebijotikams nu tiems kur i sikna reik durt>…Cha cha

Manyciau,kad nuo buku zmoniu man yra alergija!!!

as alergiska tomatui Nustebęs

citrusiniams vaisiams,bet tik tada kai ju suvalgau perdaug isberia Aš nekaltas

Dumbliams.

kazkada nuo sieno ri ziedadulkiu akys puliuodavo… Daba tik slogos visais beveik metu laikais kankina…

Dulkems, dideliam kiekiui citrusu, dideliam kiekiui sokolado, kefyrui, taip pat esu alergishka visokiem spalvotiem kukuruzam ir purskiamiem dezodorantam su kvapu, kad ir kox bebutu, o rutuliniam tai tik astriem kavapm alergiska. Šypsena O siaip man tipo pagal gydytojus net duso zeles su kvapu negalima naudot, putu, balzamu, losjonu ir panasiai, bet nepaisau Šypsena Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

TaipTaipTaipTaip

LabasLabasLabasLabasLabas

nius , nuo sokolado ciaudau Cha cha
nuo kvailu zmoniu irgi Šypsena) niu ka as zinau kai kuriu baisiai nepernesu Šypsena)
nekenciu katinu baisiai
ir vsio atrodo Šypsena

Arba niekam arba kamnors kas labai reta Aš nekaltasCha cha

as alergiska drambliams ! Liežuvis

nu kol kas lyg ir niekam nealergiška Aš nekaltas

as alergiska: sokoladui, apelsinam, mandarinam, citrinom, greifrutam, isvis sokoladiniam saldainiam, dulkem, ziedadulkem, kai kuriem vaistam…as labai daug kam alergiska…Nustebęs

aha,as ir.Man nuo ju po to aplink lupas parausta ir niezti.Brrrrr nekenciu kai taip buna.Ai dar nuo ananasu tas pats.Bet vistiek ir tuos, ir tuos valgau. Šypsena Aš nekaltas O kai suvalgau iskart kokia 1 citrina, tai kaip as sakau,dantys atsimpa Cha cha Cha cha Cha cha Bet chia gal daug kam.Dar yra toki vieni vaistai kur neatsimenu kaip vadinasi Ne Aš nekaltas , tai kai juos suleidzia labai niezti visa kuna.Bet tai buna tik pora minuciu.Ir juos vistiek leidzia nors ir alergiska, bet tai ka padarysi jei reikia Nustebęs kenciu Nustebęs

vabzdzhiu ikandimams Nustebęs