"Kalnapilio-Tauro grupė" pristato "Teisybės" alų

tai taip galima ir prasigerti Girtas minciu ant Alus bonkiu ieskodamas Juokiasi Mirkt

waje…Girtas

Tą ir darysim TaipBet,pala,ant pirmųjų butelių kieno mintys puikuosis?Juk dar niekas nebus atsiuntę Nekaltas Jei šis alus jau gaminamas Nekaltas

des savo mintis Cha cha
alaus darykloj ju turbut netruksta Juokiasi Mirkt
arba mano Liežuvis Juokiasi
vakar ejau pro kalnapilio gamykla, ecchhh Cha cha

Manau,kad netrūksta JuokiasiIš tikrųjų-visi minčių perlai atsiranda po gero Alus įkalimo Cha chaKietas

wa ir pirma mintis Cha cha

“visos mintys atsiranda po gero Alus ikalimo”

daug kam ji patiketu Taip

saunuole Cha cha

Tai paimk,ir išsiųsk Taip
O tokių minčių geroj draugijoj prie Alus gali greit prisišaudyt TaipCha cha

as negeriu Cha cha Liežuvis
siaip pas mumis vartojama dabar Taurė (niu cia vermutas, kokteiliukai ivairus ir pan. sh…) nekas bajerius prie Alus saudyt, bet va arteja vasaros sezonasTūsas Alus i trasa Cha cha

reike ispradziu jo AlusNiam niam ir tada bus galima suskelt kokia gera minti

Taigi,jau šiandien vasara Cha cha O nuo kada tu negeri?ApakęsLiežuvis Alus O ypač Kalnapilio?LiežuvisJuokiasi

Na,Barani,tą ir išbandyk savaitgalį TaipBet patariu užsirašyt kur nors,nes tikrai pamirši,kai galvelė prablaivės…NekaltasLiežuvis

o kokia jo kaina ir kur galima jo ishsigiti? nes dar nemaciau jo pirkti! arba neatkreipiau demesioNekaltas o savaitgali pries tele2 vasaros atidarima tai reiks daugAlusAlusAlusAlusAlusAlusAlus

Ne,Barani,šį savaitgalį geriau tik auksines savo ir savo draugų mintis užsirašyk,nes,man regis,jo dar nėra prekyboje Nekaltas
Teks palaukti TaipMirkt

lauksim lauksim… o kai sulauksim tai ir AlusAlusAlus sulauksim

Ar jau čia ta-mintis GEROJI?
JuokiasiTūsasKietas

na lyg dar ir ne! o ka cia gera mintis buvo? tai Alus

Tipo,kad lauksim Alus,ir sulauksim AlusAlusAlusCha chaJuokiasi
Iki Labas

Bet reklama tikekimes sugalvos geresne, nei TaurasCha cha Vyru alus, o vyrukai pusnuogiai susikabine stovi Cha cha

O kas norėtum,kad susikabinę pusnuogiai sėdėtų?LiežuvisJuokiasi

eee o as noreciau pusnuogiu merginu kurios ta alu pro ekrana pila man i burnaDrovusNiam niam

Barani,tai kam per ekraną tos pusnuogės alų tau pils?JuokiasiTūsasMirkt
Bandyk realiai-manau,kad patiks TaipCha chaKietas