Kalėdinis Merginų slalomas

negali nelojes, nu pradedi uzknisti, koks tau skirtumas ?

neapsisprendi, ar merginu slalome dalyvaut, ar liberalu susirinkime?

taigi apatine sporto rumu aikstele tvora pertverta… Cha cha

taigi zinom Cha cha

p.s. ne liberalai, o socdemai Mirkt

Nu ir kas, kad palosiu? O tau trukdo? Tu irgi daznai loji Mirkt Man skirtumo jokio, bet su salyga, kad mano dama nori dalyvaut, tai man svarbu zinot kur kas vyks, nes jus viena afisuojat, o is tiesu ten ta diena vyksta kitas renginys Mirkt

Tad, isgerk raminamuju, pasedek ir pailsek Mirkt

VV

Diskusijas perkelsim privaciai, kad daug rasineti moki visi zinom, tema ne apie tai

sveiki visi, aptikau sita tema visai netiketai ir taip sudomino, tik va kadangi pirma karta apie toki rengini girdziu (nu ir atsilikele Juokiasi ) tai noreciau suzinot ka ten konkreciau reik daryt ? buciau dekinga jei papasakotumete

Slalomas - tai laviravimas automobiliu tarp aikštelėje sustatytų “fyškių”, tam tikra, iš anksto nustatyta tvarka ir eiliškumu - nuo Starto iki Finišo. Važiavimas fiksuojamas laiku.
Atvažiuok - nenusivilsi Mirkt

tai cia jis kiekvienais metais buna? Blemba kad man darbo balius, tai nespesiu Žliumbia o taip tai tikrai butu super, niu bent uzleksiu pasiziuret, ech…

O balius sestadieni?

aha 6ni, ir renkames 14val, o kur dar pasiruostNe nu velnias ir reikejoo gi man aptikt cia toki dalykeli, dabar visa diena nenurimsiu Užsispyręs

Tai 12 h. turi buti Startas. Pora vaziavimu tikrai padarysi. O svarbu juk dalyvaut ir gera nuotaika! Mirkt

oi kaip jus mane cia gundot Šypsena o tai kaip suprast pora vaziavimu? Tipo turai bus, gal ir durnus klausimus uzduodu bet kai nesu tokio dalyko macius tai nelabai ir zinau Flirtas

Labai paprasta. Bus ne maziau kaip 2 iskaitiniai vaziavimai.
Bus sudarytas dalyviu eiliskumo sarasas. Pagal ta sarasa startuo viena paskui kita visos dalyves. (t.y. viena pravaziuoja trasa, iskart vaziuoja kita ir t.t.).
Kai visos pravaziuos po viena karta, viska darysime vel is naujo. Galutiniam rezultatui - bus imami visi dalyves laikai ir isvedamas vidurkis. O tai ir lems uzimta vieta Mirkt

aaa, aisku, bet blyn man kuo toliau tuo daugiau iskyla visokiu bet…Ne

Daugiau jokiu bet nebera. Viskas paprastai Šypsena

bet yra tokie, kad is susijaudinimo nebemokesiu vairuot Juokiasi
su nauju savo masiniuku dar nesenai vazineju nespejau normaliai prie jos priprast, su sena tai tikrai dalyvauciau, bet ji biskiuka pagedus, tai vat…

nu tai dar turi laiko pasitreniruoti,geriau pajaust ka ir kaip gali tavo auto Mirkt

o daug dalyvaujanciu bus? bent jau siai dienai kiek uzsiregistrave yra

Cha cha

aisku kad bus Mirkt
yra uzsiregistravusiu , pakankamai, bet bus dar daugiau Mirkt
viena tikrai nebusi , lengva nebus Cha cha Mirkt