Kalbininkai

Velniūkštis nieko nemaisai ? kavos dozes liepe mazint ? Cha cha

Jo, sake ne daugiau 3x per diena kava gert tik, nors nelabai as ir sumazinau Drovus

O kaip del viskio ? nieko nesake? Juokiasi

Kas gali dar ieskot tokios pabaisos? Juokiasi

Tik patys atspariausi, specnazą siųs. Cha cha

palyginimas “Kostiškas”. Sakai vanduo ir kava vienodai sveika? (nebent suplakei į vieną, kad kava ir maistas/vanduo geriamas/negeriamas dėl kalorijų kiekio)

Jei sveikai gyveni ir maitiniesi, tai iš esmės nebus didelio skirtumo ar valgysi 18,00 paskutinį maistą, ar 19,00. Ai sorry, neberašysiu nx aš daugiau, bevertis ginčas Cha cha nėra laiko. p.s. vakar gavau pasiulyma auto pirkimui, šiandien pasiemiau dacia dusteri iš salono su 11km pravažiuotų Apakęsiįsivaizduojat, stoviu prie žiedinės sankryžos ir įvažiavo pirdalas man į subinę Cha cha nuvirto žmogelis su krosavyku… įmonės mašina, biški bamperis pabraižytas… sakau jei nusvalysi, galim skirstytis, trynė seiliojo - bet nuvalė. NU tai ir išsiskirstėm. Auto nesėkminga, paliubomu Juokiasi p.s. ne man ji, aš tiesiog paėmiau iš salono.

Nenorėč aš su tavim vienu lėktuvu skristi.

arba vienoj padvodkej plaukt Juokiasi

Plot reikėtų visą kelią

Nu matai, aš išvarčiau kad čia mašina nelaiminga, o pasirodo čia aš nelaimingas Vau! Taip Juokiasi

Tai tu pasirinkai nelaiminga masina Cha cha

bled o as tai vakar ziuriu tokia simpatiska Moteris stovi, pagalvojau dw jai nupirksiu ledu, nupirkau, padaviau ana pradejo valgyt, o pasirodo ji ne viena buvo, o su drauge, o drauge irgi visai nieko tokia, ble kazkaip susiparinau, kad nupirkau tik tai vienai, tai atemiau is jos tuos ledus ir ismeciau i siuksliu deze. po to pribego toks apipuves vaikas, ir plaukai kuokstais nuplike, issitrauke tuos ledus is musarkes, ir pradejo valgyt. bet toks visiskai apipuves ir purvinas. bleeeee- primeciau kazkaip mintyse, kurwa gi reik masinai tepalus jau keist. Apakęs

^^vo, čia jau normalus bazaras be mžalų putos Gerai Juokiasi Valio

Kalbant apie naujo tipo greičio matuoklius:

pzdc koks rekordas kvailumo, nu nx… Gerai kad ne po 5metų atsiuntė ten n+1 milijonų baudos ir teisių atėmimo tukstančiui metų… Geras klausimas ar teismo keliu neužginčytum kosminės baudos 30 x vidutiniškai ten kokie 100eurų… klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaimes/r ekordas-pro-matuokli-30-kartu-virsijant-greiti-873069

qrvos jau du tokius pastate Piktastikiusi neman ateis tie 30 Nekaltasbbz kokiu atstumu ima greiti, prie zenklo numetu greiti pravaziuoju 80 Nekaltas

juk raso, kad Liepu g dar be metrologines, todel nebaus, nes duomenys gincijami. o Siaures pr. kur yra, tas senokai jau mandresnis kabo.

o tai jie neblicina, kad taip px važinėja be reakcijos?

neblicina jis nieko manrods.

youtu.be/f5ElJqa57DM

nuvaziuojancius fotkina? nes ble busiu prisiskraides Pavargęs