kajp jus skauwdinat zmones ?

myliu, bet to nesakau… o tada skaudu buna ne tik kitiems, bet ir man Nežinau

man irgy boona labaij sunku pasakyti myliu…net nzn kodel …Nežinau bet gal kada ismoxiu taij sakyti…Taip

neturiu tokiu gabumuŽliumbia

ania?Šypsena

Gėlė

ivairiai. Bet stengiuosi neskaudinti.

SmalsuteeŠypsena Nezinau,bet blogi dalykai guli shirdyje ir kad ju atsikratyciau - turiu atkershyti. Aishku,nelabai gerai, bet tokiu budu ash suprantu, kad man ant galvos nelips niekas!
Taciau geram zmogui galiu atiduoti visa save,daug padeti ir palaikytiDrovus

ieax…teij teuw sekasy …Drovus

ty tiu tykras sauwnuoliukas…Taip

ieax…vysaij giara atrodaij db…Drovus Taip

Malonu girdet kad cia yra dar tokiu zmoniu kurie manim tiki ir palajko nes jaw buwaw nusiwylus dawgeliu zmoniu! Kartajs pagalwoju kad taj tik netas swetimi zmones bet wistiek ypac skawdu skajtyt kajkuriu komentarusNekaltas juo labew kad niekad nesidedawaw tuo kuo apkaltindawo Drovus

Kuo daugiau myliu, tuo daugiau skaudinu…

Robbi… Kaip nesuprataw!? Kaip galima mylet ir skawdint?Drovus

Galvoji,kad didele meile viska atleidzia,todel leidi sau viska: izeidineti,niekinti,isduoti,negerbti,meluoti.Klysti, manydamas,kad MEILE tau viska atleis,taciau…Galu gale, ta skausma ne tik padovanoji,bet jis ir grizta tau paciam, tik su dviguba jega!Ar girdejai manoŠypsena daina-NO REGRETS!

zodziais

as teij manauw kad dazneuwseij nereijkia kreijpti i aplinkiniu nuomone demesio…ens juk boona kad daznaij jie teuw pawydi ir del to sako negrazius dalykus…Drovus…o taweem mes tikim…Taip

pleen…teij tiu durnas jej galwojy kad meijle viska atleijs Drovus…as tarkim niekada neatleijsceuw bernuij saweo jej jis mane usduotu…Nekaltas

Taip dajna tikraj grazi ir tejsingaCha cha

siaip dar nesu susidurus su tokia mejlia kokia cia mumi paajskinaj esantNekaltas Nors tiesos tikraj dawg yra!

niu aciu uz komplimentus, bet niekas ir nesako, kad atleido…bet…

grazi, teisingai ir… tokia ZIAURI…visokiu meiliu buna gyvenime, bet tokios geriau nepatirti…o tiesos patikek yra…

…stengiuosi neskaudint, bet mano charakteris toks, kad kartais galiu tekshtelt ka nors tokio, kas labai iskaudina ta zmogu…Nežinau