kajp geriausia nusizudyti?

xemija, bet geriau nesizudyti Šypsena

man zudymasis yra tikrai ne iseitis… Ne

savižudybę renkasi tik silpni ir bailūs žmonės, neišeitis nuo visko bėgti taip… be to niekas nepagalvoja apie artimuosiuos, kiek jiems skausmo suteikia toks kažkokio silpno žmogaus poelgis, daug geriau yra su kažkuo pasikalbėti apie savo problemas ir jas spręsti kaip nors kitaip… o jei tokias temas kuria tik for fun tai kažkaip labai jau iškreiptas tas fun

Nežinau NežinauO jei bandai kalbetis bet jie nekreipia demesio? Tai kas belieka…tik… Pavargęs

gyvent reikia o ne - zudytis

tuomet yra anoniminės pagalbos telefonai, nebijokite, jeigu reikia skambinkit ten, tai vis geriau nei rinktis savižudybę… viskas visada vienaip arba kitaip išsisprendžia… nepasiduokite laikiniems sunkumams ir depresijai… jeigu neturite su kuo pasikalbėti, arba jūsų neišklauso skubantys tėvai ar pan., skambinkite anoniminės pagalbos telefonais, ten jums padės profesionalai, na arba nors isklausys numerius, kur galima skambinti galite rasti čia telecom.lt/index.php?show_content_id=715 saugokite savo gyvybė, nes cia nėra atsarginių… čia gyvenimas… branginkite jį… sėkmės Labas

Niekaip! Negalima to daryti!

sok nuo stogo or pasikark or nusisauk or nu blem pilna tu budu Šypsena)) ~~~~

migdomuju buteliuka uzsigerdama alum! Gerai Cha cha

butent Gerai

Nusišauk su durų rankena.

dar vienas durdomas! Pavargęs Ignoruoju

Nieko naujo Nekaltas

prisiryk tablechiu ir isvaziuok y miska be nieko ir niekam nieko nesakyk em migdomuju ir dar kokiu kitu Šypsena))) o seip jei kyla tokie klausimai tai manau verta gydytis eiti Šypsena

VOVETYTE! KAD DAUGIAU TO NEGIRDECIAU! Yra problemu? Gali kam tik nori ishsipasakot: draugei, anoniminei pagalbai telefonu, galu gale man. Sekmes Apkabinimas

Aš manyyčiau šokčiau nuo tilto ir geriausia būtu. Apkabinimas Labas

Nu bet ir temele vovetyte sukurei… Neturiu nei ka pakomentuoti… Nežinau

Nenori mirti? Cha cha

viskas normaliai Kietas

Jei turi eži Šypsena