Kaip vertinate Nomedos dovanu akcija

tai ne principas o nepasitikejimas zurnalistais ir organizacijomis. o tas nepasitikejimas is niekur neatsiranda…
gal as skupa, bet man ne vistiek i kuria kisene tie du ar penki lt pateks…

beje… jausmais as ismokau nebesivadovauti nuo paauglystes…

as tikiuosi kad pas mus nepasikeis nuomone, nes kaip tik dar vakar ( kaip tycia) pakalbejom apie tai, kad pirmiausia uzgyvensim savu kokia pora, o po to paimsim trecia ta, kuriam irgi labai norisi tureti mamyte ir teveli … jei del finansu, tai as manau, kad jei jau saviems uztenka ,tai uzteks ir dar vienam.
bet vakar manasis pasiule pagalvoti apie tai, kad gal priglausti ne viena, o gal 2-3 (broliukus-sesutes…kad neskirti seimos…)
siek tiek baugina ta mintis, kad nesusitvarkysim, bet pamastyti verta… juolabiau, kad as visada svajojau apie dyyyydele seima

ai nu bet ka as cia svajoju… dar savu neturiu, o jau mintyse kitus auginu
o ten nuvaziavusi visada save raminu mintimis, kad visiems nepadesi ir visu vaiku neuzauginsi …Nustebęs

Manau,kad tai ideja grazi.Tik ,kad jau ir taip vaiku namams daug visi padeda, bet niekas nepamasto apie tuos, kurie turi tevus, bet neturi silumos ir paramos paciose seimose ir tai labai liudina. Vis tik tokiem vaikam labai reikalinga parama ir jie moka dziaugtis pacia menkiausia smulkmena, tai tikrai zinau, nes su jais bendrauju kiekviena diena ir liudna, kad tokie vaikuciai visiskai tampa pamirsti ir niekam nereikalingi.Ir siulyciau atsisukti i tuos vaikucius, kurie irgi moka verkt ir ilgetis demesio bei paramos ir svelnumo.Liūdnas

GėlėGėlėGėlėŠaunuoliai!

Daugiau nesiplėsdama tik pasakysiu, kad pati šiek tiek (vis priekaištauju sau, kad per mažai, kad tik priešokiais…) dirbu su vaikais iš vaikų namų. Gal tik aš taip matau, bet didžiausia bėda - kad jie pamiršti. Būna, kad daiktų pilna, bet nėra kas ant kelių pasodina, priglaudžia, nosį nušluosto, ar piešiniu žavisi… Todėl tikiu, kad kiekviena akcija bent primena apie juos, o gal… kuriam nors atsiranda ir šeima.

P.S. Koreguoju žinutę ir pridedu - tikrai nemanau, kad tai blogai, jei nenori per organizacijas paremti. Organizacija irgi turi nusipelnyti pasitikėjimo.
Ir pridedu prie aida34 - yra tokia šauni programa Big Brothers Big Sisters, kurią vykdo Paramos vaikams centras. Ten galima labai ženkliai pagelbėti (ne materialia prasme)vienišiems ir apleistiems vaikams, kuriems reikia dėmesio ir draugystės.

Nu blin, uzvedet su sitom snekom - uzsimaniau vaiku namuose apsilankyt Nekaltas Gal prisiristu koks mazius ir ikalbeciau Vyras pasiimti?

Gabriela, klysti, ir labai. Zhinau apie ta akcija pakankamai daug, o ne tik "paradine" puse. Nera Nomeda marionete, tikrai nera. Tiesiog geras, shiltas zhmogus, mokantis savo populiaruma panaudoti geriems tikslams.

Žinai, mažiai prisiriša tuoj pat, ir ne vienas… Verta labai gerai apsvarstyti, kaip reaguosi, kai apipuls vaikai ir ims peštis, kurio mamytė čia atėjo. Bet - Gėlė už tokią gražią mintį…
Sėkmės Tau ir Tavo VyrasGėlė

Na, va, aš ir turėjau tai omeny, kad tokia reklama - labai gerai…

Endendu, bet ne visi gali zhinoti, kas ir kuo ish tikruju yra. As taip pat nezhinau. Ir ar tai svarbu sioje vietoje? Manau, svarbiausia, kad tie vaikai gauna parama, ir liksiu prie savo nuomones - nemanau, kad pinigai gali prilygti tiesioginiam bendravimui, bet sutinku, kad reikia ir to ir to.

aš prisidėjau prie tos akcijos irgi, siųsdamas žinutę. ir visai ne dėl to, kad ten ta… su… nu žodžiu, infantilė su juokinga šukuosena sklaidosi. vaikai mane labiausiai pavergė ir paskatino Myliu

aš irgi siunciau sms žinutę… ir norėjau šventai tikėti, kad tie pinigai atiteks vaikų reikmėms… bet…po šios dienos pasiskaitymų- pradėjo vėl kirbėti abejonė… Nekaltas
… et… ir vis dėl to… gal bent keli centai nubyrės vaikam…Nekaltas

Nei jus ten nuvaziuosit patys pas tuos vaikus, nei snekekit, nei bendrausit su jais, nei jiems bus idomu su ciocem laika leist. Jei tikrai taip labai didele meile vaikams - paimi ir isivaikini, šeimos šiluma, jam geriausia dovana.
Nusiunciau zinute ir spakaina. Nueis dalis lesu administravimui to reikalo, bet bet kokiu atveju pateks ir ten, kur reikia.

gera akcija, jau prisidejau ir asŠypsena

Visai gerai!
Paaukojau ir as kelis litukus!

Ot pasake zinovas. Tie, kurie apie tai diskutuoja, matyt, vaiku namuose ne naujokai. Is tiesu beda, kai negali iskarto visu pas save pasiimt, bet as manau, kad ir eiliniai vizitai jiems sviesiu ispudziu palieka.

aš tai negaliu į tuos vaikučius žiūrėt…2 kartus pažiūrėjus apsiverkiau ir daugiau nebežiūriu…Liūdnas
bet paaukojau jau…Nekaltas

As tai visiskai esu isitikinusi, kad pinigai nukeliaus ten kur reikia. As taip pat kai kaikurie is jusu noreciau pati aplankyti ir asmeniskai paremti tuos vaikelius, taciau tiek kiek reikia jiems duoti as tikrai neturiu.
Si reklama yra gera tuo, kad ji primena jog yra tokiu vaikuciu, kurie nesedes kartu su savo teveliais prie Kuciu stalo, nesoks su jais prie Kaledu eglutes. As manau kad po sios akcijos daugelis is tu vaiku bus ivaikinti, nes man atrodo kad nevienam nurieda skruostu asara ziurint i juos.

na, tokios akcijos gerai ir tuo, kad taip prisideda ta dalis zhmoniu, kurie asmenishkai ten nevazhiuoja ir dovanu nevezha - na uzhsisuka savo gyvenimo rate, savo problemose, savo reikaluose, o chia primena, kad yra ir kitokiu, kuriems gali padeti Šypsena

TaipTaip

Teigiamai!!!Šypsena

Kas galetu priminti telefono numerius?