kaip vaziuoja 1.6tdi?

nu nah, as su 2.4 penkiu cilindru netaupydamas i 8l mieste telpu Juokiasi

Pikčiau, su kokia čia auto taip?

s60 d5 Nekaltas

tiek pat ir slyvokas 3.0d valgo dabar pas bendradarbi Cha cha

Pikčiau, dar pasakyk, kad automatas? Kurių metų? Nes gamintojas deklaruoja nuo 9ltr/100km Šypsenakipsai, slyva pas mane ne piko metu Kaune nuo 10 ir viršun ėmė, automatas. Mechaninės girdėjau, kad pora litrų mažiau ima Šypsena

Tom4s>pas drauga irgi automatas,siai dienai 10.5 valgo,biski nemenki skirtumai gaunas taip primetus Nežinau

ne automatas Šypsena 2004, senasis variklis, matuota nuo pilno bako iki pilno. bendradarbis bando itikint, kad jo s80 automatas su 2.5tdi telpa i 7l, neisivaizduoju kaip reikia ta pedala glostyt Juokiasi

canada Linksmybės Drovus

gamintojas deklaruoja 8,8ltr ir 11,6s iki 100kmph Juokiasi da nu nafig Pavargęs Beje, kas miestu vadinama?

6:1 Gerai

Kaunas Labas pas mane dar ir atstumai po kelis kilometrus, nu bet supilu kiek supilu, kaip bebutu keista Šypsena kamsciuose nestoviu Ne

tai man ir Q5 būna, kad ryja po 9ltr mieste Gerai Bet tai ilgi atstumai, be sustojimų ir t.t. Šypsena O realios mieste 11-13, kaip važiuosi Klasta Šiaip keista, kad gamintojas deklaruoja daugiau, nei realiai gaunasi sąnaudos Kietas

Tai kad kaunas nelabai i kamsciu pilna miesta panasus,todel ir sanaudos kitokios Taip

keisciau pas mane, kad kompas rodo 11l Juokiasi

Įmonėje turim jau kelis mėnesius tokį 1,6 DSG. Sąnaudos mišriu kol kas lyg ir apie 8, minėjo. Trumpai pabandžius, man jis pasirodė netraukiantis. Bet pakaba minkšta, gal kiek vairas keistai sunkokas pasirodė.

Kaune kamsciu nedaug, o ir tie nedideli, taciau gatviu tinklas su milijonu sankryzu ir sviesoforu tikrai nepagelbeja sanaudoms. Magistraliniu gatviu is esmes nera

bet tai stumia kazkas nenormaliai. Zmogus is to duona lesa, jo vardas pavarde yra vizitine kortele, dauguma prasichekina guglej, ir jei tokius meta… tai nekazka… Aisku jei gerai dirbs, pramus tas visas srutas, bet tai nu nx JuokiasiBet is kitos puses, pats kaminskas labai lenda i svetimu zmoniu reikalus, tai gavosi veidrodinis efektas… mano fotkes kilnoja, dar kazko. P.S. kad nepagalvotum kaminske, as tokiu veju tikrai nerasyciau Ne Bet ta/tuos kuris taso, suprantu Taip Cha cha

juokiasi puodas, kad katilas juodas. pz pz komikai Juokiasi

bet gers berastis ,tas uzsimastyrines trolis Nekaltas

na ir man keista pasirodė, kad Kostas savęs taip blogai nereprezentuotų Nekaltas