kaip vaikynai ziuri i merginas, kurios pacios siulo pasimyleti, o ne laukia kai vaikynas ta padarys?

Visiskai sutinku… Cha cha kaip sakoma vienos nakties nuotikis gal ilgiau bet veliausiai atezzz IgnoruojuLabasLabas

man malonu kai mane kas nors palaiko, o ypac vaikinai, nes as zinau kad daugumai patinka laisvas merginu elgesys, kas man nebudinga…AngelasŠikšnosparnis

I tai ziuriu gerai!Kad dAUGIAU TOKIU MERGINU BUTU!

Jis pamanys kad tu nuostabi. Pasakys ta pati. Viskas puiku…

Viskas cia normaliai yra. ir ne bus veliau atezzz! jei ji normali skyle taipogi normali - tai viskas ore, ne vienai nakciai - bus kiekviena nakti- ir siaip tada vienas prie kito priprasi ir bus nebetik sexui…

Ziurima neigiamai… Aisq bicai iskise liezuvi sako - man labai patinka tokios merginos, o patys mintyse galvoja k***e!!!
Kietas

nu pagaliau nors vienas , blaiviai mastantis zmogus (kurio smegenys nepavyrte i sperma)Kietas Taip GeraiGeraiGerai

vadinasi laikai mane kekse????

mergaite…o tu bent zinai kaip atrodo sperma?zinai…ji kartais buna tirstesne ir blaivesne nei daugumos vaikinu protai…taciau…sakyti kad visu vaikinu galvose vien sperma…gal zinai kaip i ten pateko?Cha cha

Nelaikau, nes nepazystu… Nemegstu daryt nepagristu isvadu Kietas

tau tinka tas tavo nicas kumelaite-patele…zinau kad neturi nieko svento tau tik pasidulkint ane Kietas. ir dar tau sitas Angelas tikrai netinka…

Tirstesne ir blaivesne nei vaikinu protai??? Briedas kazkoks Kietas Ka norejai parasyt? Kietas

GeraiGeraiGerai

Califfa… kaip temos autore… Cha cha norejau paklaust o ko tu noretum is savo baxuriuko… Drovus Ir ar pati esi tokiu budo mergina kad "pirmesne" ? Nekaltas Cha chaLaimingasTaip

TaipTaipTaipGeraiGeraiGerai

kaip cia tau pasakuis Mirkt manau jau turetum suprasti kokia as…jau rasiau:
aisku lygios teises ir visa kita… bet man atrodo kad turi buti kazkokia intriga, kad vaikynas stengtusi, nertusi is kailio, kad uztarnautu toki tavo apsisprendima…negalima dalinti saves i kaire ir i desine
aisku tai tik mano nuomone…
NekaltasFlirtasŠirdisLūpos

LūposLūpos to Califfa Cha cha

bat tu pavarai mazule…GeraiGeraiGerai KietasKietasKietasTaipTaip

nu jeigu jau siūlo per pirmą pasimatymą, taj reiškias jos skaitiklis jau prasisukęs šimtus kartų… bet šeip jeigu po savaitės jinai pirma pasiūlo, taj kodėl gi ne? Mirkt

Bet… kaip jus ziurit i merginas kurios pacios pasisiulo… ar jus galetumete i tokias rimtai ziureti,ir negalvoti apie ja kaip apie k**sh*…
????????? Drovus