Kaip tie phaetonai?

Turejo kazkada kolega toki 3.0TDI, tai vaziavimo komfortas tikrai Gerai Gerai bet aisku kad sena dyzeline prabanga pirkt su neaiskia rida tai reik drasos turet. Cia kazkas rase kad S80 butu variantas, gal ir butu bet imant komforta tai Phaetonas visa galva auksciau.

Trys pažįstami turi, tiksliau dabar jau tik du. Tai vienas labai keikė, nes vis bėdų turėjo su elektra ir remontas brangus, kiti du labai patenkinti ir važinėja jau kelis metus

Jeigu randu su realia rida apie 150tkm, viskas bus ok. Tik kiek tokiu pasirinkimu bus? Cha cha Vakaru Europoje taip - su 2 ar 3 x kaina nuo autoplius lygio Mirkt

3 val. neskubant keičiau E91 xenonus. Cha cha Paimčiau 500 EUR drąsiai, bet mano įkainiai dideli ir kokybiškai dirbu. Cha cha Gerai

Dr - xdraivai aukstesni, kiek suprantu. Galetu ir dar aukstesnis but, siuo metu. N.x tu langa prasidares prie -7 Pavargęs

Wori, kad pachmielas nesijaustu masinoje Cha cha

Zjb pacanas bajerius gaudo Gerai

bajeriste, praejo sausio 25, jau vasario 2. kaip reikaliukai su Trumpu? kada ten teismai, kada teisejai eis po esafotu uz rinkimu klastojima? ar eilini karta apsimysi, ir tykiai dingsi, iki apsivafliavimo veliau? nu kai dar kokiam reptiloidu forumiuke paskaitysi kazka is serijos “pasidomek ir suprasi”?

6 štukos fajetonui Cha cham.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=86381293

Aš ir prie - 20 langą prasidaręs Taip daug metu taip, man vėdintis turi Cha cha. Bliamba, kaimyns turi 535xd, e60 ti anas toks link droBinto pas ji Taip pakaba gamykline. Stulpas Juokiasi

Dr, e60 535xd, tai cia is to paties garazo kaip buros e46 335d isvaziaves turbut Mirkt tegu paiesko antros turbinos kaimyns

Auri, tai aš oro filtra pusdieni keiciau, bet nu ten supranti gi, visus plastikus isploviau, varztelius pertepiau, pablizginau Cha cha

Langas mašinoj ir pas mane visada pradarytas Taip

Aertas, ta prasme? Šiaip aš jam detales Uzsakyneju Taip ai ne, pas vieną 535d, pas kitą 35d Cha cha abu kaime 60meciai prisipirko valingitu ir konkuruoja kas ką geriau pasidarys Cha cha

Dr, tai variantai tokie - arba 530xd su 535d motoru, arba 535d be razdatkes. Nebuvo e6x 535xd

mentai labai daznai sprendzia kam duoti pasipusti dėl praverto lango žiemos metu Cha cha

ble, 07 28d pazeidimas, dabar atejo uzklausa Apakęs

Kokia uzklausa, ar sutiksite moketi bauda? Cha cha

TU galvoji rida įtakoja kažką daug ant 15m+ tranto? JuokiasiNEkalbu kur kolekcinė mašiną stovėjo savaitaliams. O ta su maža rida civilinė, bus p1sta trumpais atstumais,ant šalto, mieste ir nieko nelikę bus iš jos. Na nebent pirksi ten ale kolekcinį faetoną už 15kg eur 2006m su 150 rida Cha cha

Dr., pilnai suprantu. Pas mane irgi principas - neskubėti ir normaliai. Cha cha Motą kai čia ardžiau vos ne visą, kad lempas ir canbus valdymą sudėti, tai praktiškai dieną užtrukau. Cha cha Žinoma, buvo galima per 2 val. tep-lep, bet nesinorėjo. Cha chaAš ir ratus persimesti 2 val. užtrunku, sutepti, rūdis nuimti, tą aną, taip ir gaunasi. Cha cha